Bronzová pleť

Bronzova_plet_Lily_LoloBronzova_plet_Lily_Lolo

Oči

Tento letní, nádherně opálený look vytvoříte pomocí limitované paletky očních stínů Bronze Age. Štětcem na oční stíny rozetřete odstín Saffron po celém horním víčku až k oblasti pod obočím, štětcem do záhybu oka naneste stíny také podél linie dolních řas. Pro hluboký pohled naneste štětcem do záhybu oka odstín Toasted do vnějšího koutku oka a podél záhybu horního víčka, barvu rozetřete. Štětcem na spojování očních stínů rozetřete okraje barvy do ztracena směrem ven a nahoru. Odstínem Sahara rozjasněte vnitřní koutek oka, barvu rozetřete směrem do středu víčka pro jemné zvýraznění pohledu. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Malým vějířovým štětcem naneste bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow do oblasti pod lícními kostmi. Pro výraznější konturování tváře můžete přidat na intenzitě barvy. Pro jemně opálenou, rozzářenou pleť poprašte vrstvu konturovacího pudru ještě kompaktním rozjasňovačem v odstínu Bronzed. Na závěr zvýrazněte hrany lícních kostí a špičku nosu rozjasňujícím pudrem z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow.

Rty

Tento plážový look ideálně doplní už jen klasické „nahé“ líčení rtů. Rty zvýrazněte vegan rtěnkou v odstínu Birthday Suit a přetřete ji bezbarvým leskem v odstínu Clear.