Inspirace a návody

Chcete být večer neodolatelná žena vamp či rozverná párty holka? Vsadíte raději na romantický minimalismus anebo svěže vypadající přirozený look? Každá z nás má mnoho tváří, nebojme se je přikrášlit.

S Lily Lolo make-up tipy a triky zvládnete i doma profesionální make-up za pět minut. Inspirujte se našimi přehlednými návody na líčení krok za krokem.

 

Paletka On the Rocks

Paletka_ocnich_stinu_On_the_RocksPaletka On the Rocks

OČI

Na tento jednoduchý ale nepřehlédnutelný look budete potřebovat paletku očních stínů On the Rocks. Na celé horní víčko naneste stín Intense Garnet, v záhybu pohyblivého víčka ho důkladně rozetřete směrem nahoru do ztracena, aby vám nezůstaly žádné ostré hranice. Pro jemné zvýraznění oka naneste podél dolního víčka stín Tiger’s Eye a na něj úplně k vnějšímu koutku oka ještě stín Smoky Quartz. Řasy od konečků ke kořínkům důkladně pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara. Druhou vrstvu řasenky naneste až po úplném zaschnutí první vrstvy, vaše řasy tak významně získají na objemu. Pro výraznější pohled naneste řasenku i na dolní řasy.

 TVÁŘE

Tento look je o výrazném líčení očí, jablíčka líček proto jen jemně zvýrazněte matnou broskvovou tvářenkou v odstínu Beach Babe. Hrany lícních kostí zlehka rozjasněte popraškem rozjasňujícího pudru Stardust.

 RTY

Kontury rtů pečlivě obtáhněte konturovací tužkou v odstínu Soft Nude. Linku veďte od středu rtů směrem ke stranám. Poté ji jemně rozmažte pomocí štětce na rty. Na závěr vyplňte střed rtů vegan rtěnkou v odstínu Flushed Rose. Růžová barva rtěnky opticky doslova vytáhne stíny na očích.

A je to! Zazařte jako drahokam!

  

Zářivé podzimní líčení

Zarive_podzimni_liceni_Lily_loloZarive_podzimni_liceni_Lily_lolo

Oči

Pomalu se krátící dny a klesající teploty nikoho nenechávají na pochybách, že podzim je tady. Vy si ale pošmourné podzimní dny můžete snadno rozjasnit. Stačí se jen inspirovat naším aktuálním trendem pro zářivé podzimní líčení. Pro tento look jsme použili sypké minerální oční stíny. Abyste získali intenzivní dlouhotrvající barvy s metalickým finišem doporučujeme nanést na víčko jako základ nejdříve bázi pod oční stíny Prime Focus, nebo štětec, se kterým budete stíny nanášet, postříkat pleťovou mlhou Makeup Mist.

Na celé horní pohyblivé víčko a do záhybu naneste navlhčeným štětcem minerální stíny Bronze Sparkle, okraje barvy důkladně rozetřete. Na vnější třetinu víčka naneste stíny Khaki Sparkle a spojte je se stínem Bronze Sparkle. Trochou stínu Khaki Sparkle zvýrazněte i dolní víčko, barvu naneste opět jen po vnější třetinu víčka. Hnědou tužkou na oči nakreslete zlehka linku podél linie dolních řas a jemně ji rozetřete. Pro výrazný pohled řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara. Nakonec upravte obočí pomocí duo paletky na obočí.

Tváře

Tento look je zaměřený na výrazné oči, zbytek líčení proto ponechejte nenápadné. Jablíčka lícních kostí jen lehce zvýrazněte minerální tvářenkou v odstínu Surfer Girl, která tvářím dodá svěží růžovou barvu.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů. Střed rtů vyplňte bezbarvým leskem na rty v odstínu Clear.

 

Bright on time

Vegan_rtenka_Lily_LoloVegan_rtenka_Lily_Lolo

Oči

ELADRIANA (vlevo): Na celé horní víčko zlehka rozetřete minerální oční stíny v odstínu Soft Brown. Do vnějšího koutku oka naneste minerální stíny Mudpie a jemně je rozetřete do ztracena až po vnější třetinu víčka. Stínem zvýrazněte i dolní víčko. Těsně podél horních řas nakreslete linku hnědou tužkou na oči. Řasy pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro efekt mrkací panny.

SOPHIE (vpravo): Na celé horní víčko rozetřete kompaktní oční stíny v odstínu Take the Biscuit a je rozetřete do ztracena. Pro zvýraznění pohledu naneste malé množství barvy i podél dolních řas. Vnitřní koutek oka jemně rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Toto jemné líčení v neutrálních barvách ideálně doplní už jen dvě vrstvy černé přírodní řasenky.

Tváře

ELADRIANA: Tento look je celý o výrazných rtech, proto jsme tváře jen lehce zvýraznili světlým minerálním bronzujícím pudrem v odstínu Waikiki, který pleť krásně rozzáří.

SOPHIE: Sofie má tváře zvýrazněné minerální tvářenkou v odstínu Candy Girl, která má úžasnou schopnost dodat pokožce záři, která jako by vycházela zevnitř.

Rty

ELADRIANA: S vegan rtěnkou v odstínu Flirtation si můžete být jistá, že vás v davu nikdo nepřehlédne. Nejdříve rtěnkou pomocí štětce na rty pečlivě obtáhněte kontury rtů, poté rtěnkou vyplňte střed rtů.

SOPHIE: Rty zvýrazněte vegan rtěnkou ve šťavnatém růžovém odstínu Flushed Rose. V případě potřeby je můžete před tím zlehka orámovat konturovací tužkou v odstínu True Pink.

 

Pestré barvy

vyrazny_makeup_Lily_Lolovyrazny_makeup_Lily_Lolo

Oči

Pro tento pestrý, kreativní look nejprve rozetřete na celé horní víčko minerální oční stíny Sand Dune. Štětcem na spojování očních stínů naneste do záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka minerální oční stíny Soft Brown, které prohloubí pohled. Pro trojbarevnou oční linku jako na obrázku smíchejte následující jednotlivé oční stíny s pleťovou mlhou Makeup Mist: do první třetiny víčka naneste zelenohnědý odstín Khaki Sparkle a do druhé třetiny tyrkysový odstín Pixie Sparkle. Na poslední část víčka naneste tmavě fialový odstín Deep Purple a linku protáhněte směrem ven a nahoru. Líčení zakončete dvěma vrstvami černé přírodní řasenky Lily Lolo.

Tváře

Pomocí konturovacího štetce a kompaktního bronzeru v odstínu Montego Bay vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Jablíčka líček osvěžte minerální tvářenkou v teplém broskvovém odstínu Clementine. Pro jemné lehké rozjasnění pleti popraště hrany lícních kostí minerálním bronzujícím pudrem Waikiki pomocí malého vějířového štětce.

Rty

Toto malé umlecké dílo si žádá už jen "nahého" líčení rtů. Jako základ vyplňte celou plochu rtů konturovací tužkou na rty v odstínu Soft Nude. Poté na rty naneste přírodní rtěnku v odstínu Nude Allure a na závěr je zvýrazněte jednou vrstvou lesku v odstínu Cocktail.

  

Růžové poupě

Ruzove_liceni_Lily_LoloRuzove_liceni_Lily_Lolo

Oči

Na horní víčko rozetřete prstem tělovou bázi pod oční stíny Eye Primer pro zvýšení intenzity barvy očních stínů. Celou pleť včetně očního okolí sjednoťte minerálním make-upem. Místo očních stínů naneste štětcem na oční stíny na celé horní víčko minerální tvářenku v odstínu Surfer Girl. Pro zvýraznění pohledu vťukejte do středu víčka navíc ještě trochu tvářenky Rosy Apple.

Pomocí štětce na oční linky a černého minerálního očního stínu Witchypoo nakreslete linku podél linie horních řas. Černou tužkou na oči orámujte celé oko za linií řas. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Jablíčka lícních kostí zvýrazněte minerální tvářenkou v odstínu Flushed, která tvářím dodá svěží mladistvý ruměnec. Malým vějířovým štětcem poprašte lícní kosti rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

Konturovací tužkou True Pink pečlivě obkreslete kontury rtů. Pro přirozenější vzhled můžete linku lehce rozmazat prstem. Poté celou plochu rtů vyplňte vegan rtěnkou v odstínu Birthday Suit. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky obtiskněte přebytečnou barvu ubrouskem a poté naneste druhou vrstvu rtěnky.

 

Bronzová pleť

Bronzova_plet_Lily_LoloBronzova_plet_Lily_Lolo

Oči

Tento letní, nádherně opálený look vytvoříte pomocí limitované paletky očních stínů Bronze Age. Štětcem na oční stíny rozetřete odstín Saffron po celém horním víčku až k oblasti pod obočím, štětcem do záhybu oka naneste stíny také podél linie dolních řas. Pro hluboký pohled naneste štětcem do záhybu oka odstín Toasted do vnějšího koutku oka a podél záhybu horního víčka, barvu rozetřete. Štětcem na spojování očních stínů rozetřete okraje barvy do ztracena směrem ven a nahoru. Odstínem Sahara rozjasněte vnitřní koutek oka, barvu rozetřete směrem do středu víčka pro jemné zvýraznění pohledu. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Malým vějířovým štětcem naneste bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow do oblasti pod lícními kostmi. Pro výraznější konturování tváře můžete přidat na intenzitě barvy. Pro jemně opálenou, rozzářenou pleť poprašte vrstvu konturovacího pudru ještě kompaktním rozjasňovačem v odstínu Bronzed. Na závěr zvýrazněte hrany lícních kostí a špičku nosu rozjasňujícím pudrem z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow.

Rty

Tento plážový look ideálně doplní už jen klasické „nahé“ líčení rtů. Rty zvýrazněte vegan rtěnkou v odstínu Birthday Suit a přetřete ji bezbarvým leskem v odstínu Clear.

 

Fialové snění

Fialove_ocni_stiny_Lily_LoloFialove_ocni_stiny_Lily_Lolo

Oči

Štětcem na oční stíny rozetřete na celé horní oční víčko jako základ minerální oční stíny Choc Fudge Cake. V dalším kroku smíchejte minerální stíny Deep Purple s trochou pleťové mlhy Makeup Mist, díky čemuž stíny získají na intenzitě, a naneste je štětcem na horní i dolní víčko. Do středu horního víčka vťukejte prstem trochu minerálního stínu Pink Fizz, líčení tak získá třetí rozměr.

Černou přírodní tužkou orámujte oči, linku opatrně veďte za linií řas. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Tento look je o kouzlení s barvami. Uchopte štětec na tvářenku a pod lícní kosti naneste trochu matné broskvové tvářenky z Duo paletky na tvář Coralista. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosebud. Na závěr zvýrazněte hrany lícních kostí rozjasňujícím pudrem opět z Duo paletky Coralista.

Rty

Toto hravé líčení v lila tónech skvěle podtrhne vrstva přírodní rtěnky v odstínu Passion Pink.

 

Moderní retro

Moderni_retro_liceni_Lily_LoloModerni_retro_liceni_Lily_Lolo

Oči

Jako základ rozetřete na celé horní víčko kompaktní oční stíny v odstínu Stark Naked. Pro zvýraznění pohledu naneste štětcem do záhybu oka stíny I Should Cocoa podél záhybu horního víčka. Střed víčka rozjasněte minerální tvářenkou v odstínu Cherry Blossom, která oči rozzáří. Těsně podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči výraznou linku a protáhněte ji do stran a nahoru v retro stylu 60. let. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce a bronzového pudru z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Malým vějířovým štětcem zvýrazněte rozjasňujícím pudrem z paletky hrany lícních kostí a hranu nosu. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Tento klasický retro look si žádá už jen přirozeně nalíčené rty. Nejdříve konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů a pro delší trvanlivost rtěnky jí vyplňte i celé rty. Poté celou plochu rtů vyplňte přírodní rtěnkou v odstínu Nude Allure. Na závěr vťukejte do středu rtů pro jejich zvýraznění ještě přírodní rtěnku v odstínu Rose Gold.

 

Žena vamp

zena_vamp_Lily_Lolozena_vamp_Lily_Lolo

Oči

Ideálním základem pro toto nahé líčení jsou kompaktní stíny Peekaboo. Naneste je na celé horní víčko. Štětcem na spojování očních stínů naneste do vnějšího koutku oka minerální oční stíny Mudpie a jemně je rozetřete až po vnější třetinu víčka. Štětcem do záhybu oka je naneste také podél linie dolních řas. Hnědou tužkou na oči jemně zvýrazněte linii horních řas, linku lehce protáhněte ven a nahoru. Takto přirozeně nalíčené oči zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce naneste do prohlubní pod lícními kostmi matný bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Beach Babe, která tvářím dodá jemný ruměnec. Malým vějířovým štětcem poprašte rozjasňujícím pudrem Sunbeam hrany lícních kostí a hranu nosu. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Ruby Red obkreslete kontury rtů a pro delší trvanlivost rtěnky jí naneste i na celou plochu rtů. Dramatickou tečku tomuto líčení dodá několik vrstev vegan rtěnky ve hnědočerveném odstínu Stripped. Mezi jednotlivými vrstvami nezapomeňte přebytečnou barvu obtiskovat ubrouskem.

 

Něžná romantika

nezna_romantika_Lily_Lolonezna_romantika_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko a do oblasti pod obočím naneste minerální oční stíny Sand Dune a rozetřete je do ztracena. V dalším kroku zvýrazněte vnější koutky očí a záhyb pohyblivého víčka kompaktními očními stíny I Should Cocoa. Vnitřní koutky očí rozjasněte korálově růžovou minerální tvářenkou se zlatým třpytem v odstínu Goddess a důkladně ji rozetřete. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Štětcem na bronzer naneste kompaktní bronzer Miami Beach podél lícních kostí. Jablíčka lícních kostí zvýrazněte kompaktní tvářenkou v odstínu Life’s a Peach a rozetřete ji směrem ke spánkům. Pro přirozeně svěží vzhled poprašte na závěr hrany lícních kostí a nosu rozjasňujícím pudrem z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Rty zlehka zvýrazněte přírodní rtěnkou v odstínu Passion Pink. Pro jemnější líčení ji směrem k okraji rtů rozetřete prstem.

 

Svěží vítr

svezi_vitr_Bsvezi_vitr_B

Oči

LOTTIE: Na celé horní a dolní víčko a podél záhybu horního víčka rozetřete minerální oční stíny Vanilla Shimmer. Do vnějšího koutku oka naneste stíny Mudpie a okraje barvy rozetřete do ztracena. Vnitřní koutek oka rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Řasy pročešte dvěma vrstvami přírodní řasenky.

MICHAILA: Na celé horní víčko a do vnitřního koutku oka naneste stíny Timeless z limitované paletky očních stínů Opulence a rozetřete je až nad záhyb víčka. Hnědou tužkou na oči nakreslete těsně podél horních řas linku. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro efekt mrkací panny.

Tváře

LOTTIE: Štětcem na tvářenku naneste matnou broskvovovou tvářenku z Duo paletky na tvář Coralista na jablíčka lícních kostí a pod lícní kosti. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňovačem z této paletky. Líčení přestříkejte mlhou Makeup Mist, která mu zajistí dlouhotrvající svěží vzhled.

MICHAILA: Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple. Malým vějířovým štětcem zvýrazněte hrany lícních kostí rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

LOTTIE: Tento look je celý o svěžím, přirozeném líčení. Takže vše, co potřebujete, abyste ho dotáhla k naprosté dokonalosti, je jen jedna vrstva vegan rtěnky v odstínu Au Naturel.

MICHAILA: Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů a poté vyplňte i celou plochu rtů. Do středu rtů naneste přírodní rtěnku v odstínu Rose Gold, která jim dodá jemný lesk.

 

Spellbound

Spellbound_Lily_LoloSpellbound_Lily_Lolo

Oči

S tímto líčením okouzlíte na každé party. Na celé horní víčko včetně vnitřního koutku oka a podél linie dolních řas rozetřete stíny Grandeur z paletky očních stínů Opulence. Okraje barvy rozetřete štětcem na spojování očních stínů do ztracena. Do záhybu víčka zapracujte stíny Timeless a naneste je také za linii řas. Do vnějšího koutku oka naneste stíny Antique a rozetřete je směrem do strany a nahoru. Řasy pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple. Pro jemné zvýraznění kontur naneste tvářenku také podél lícních kostí. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí a nosu světle zlatým rozjasňujícím pudrem z Duo paletky na rozjasnění.

Rty

Plochu rtů pečlivě vyplňte pomocí štětce na rty vegan rtěnkou v odstínu Undressed, začněte při tom od středu rtů. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky obtiskněte přebytečnou barvu ubrouskem a poté naneste druhou vrstvu rtěnky.