DOPRAVA ZDARMA K NÁKUPU NAD 1200 KČ

Zářivé podzimní líčení

Zarive_podzimni_liceni_Lily_loloZarive_podzimni_liceni_Lily_lolo

Oči

Pomalu se krátící dny a klesající teploty nikoho nenechávají na pochybách, že podzim je tady. Vy si ale pošmourné podzimní dny můžete snadno rozjasnit. Stačí se jen inspirovat naším aktuálním trendem pro zářivé podzimní líčení. Pro tento look jsme použili sypké minerální oční stíny. Abyste získali intenzivní dlouhotrvající barvy s metalickým finišem doporučujeme nanést na víčko jako základ nejdříve bázi pod oční stíny Prime Focus, nebo štětec, se kterým budete stíny nanášet, postříkat pleťovou mlhou Makeup Mist.

Na celé horní pohyblivé víčko a do záhybu naneste navlhčeným štětcem minerální stíny Bronze Sparkle, okraje barvy důkladně rozetřete. Na vnější třetinu víčka naneste stíny Khaki Sparkle a spojte je se stínem Bronze Sparkle. Trochou stínu Khaki Sparkle zvýrazněte i dolní víčko, barvu naneste opět jen po vnější třetinu víčka. Hnědou tužkou na oči nakreslete zlehka linku podél linie dolních řas a jemně ji rozetřete. Pro výrazný pohled řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara. Nakonec upravte obočí pomocí duo paletky na obočí.

Tváře

Tento look je zaměřený na výrazné oči, zbytek líčení proto ponechejte nenápadné. Jablíčka lícních kostí jen lehce zvýrazněte minerální tvářenkou v odstínu Surfer Girl, která tvářím dodá svěží růžovou barvu.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů. Střed rtů vyplňte bezbarvým leskem na rty v odstínu Clear.