O Lily Lolo

 

Lily Lolo je britskou značkou přírodní dekorativní kosmetiky nabízející účinný minerální make-up, který pokožce dodává bezchybný vzhled. Výhradním distributorem značky v České republice je společnost Heaven4skin s.r.o.

Kosmetika Lily Lolo neobsahuje parabeny, umělá barviva či parfémy, stejně tak není testovaná na zvířatech. Nezáleží na na tom, zda je vaše pleť suchá či mastná, minerální make-up Lily Lolo si lehce poradí i s tou nejproblematičtější pokožkou a dodá jí svěží a bezchybný vzhled, při tom umožní pokožce volně dýchat. Vy si ho okamžitě oblíbíte pro jeho vysokou odolnost a dlouhotrvající účinek a texturu lehkou jak pírko.

Značku Lily Lolo založila v roce 2005 Vikki Khan a pojmenovala ji po dvou svých dvou sestrách Lise (Lily) a Lorraine (Lolo). Od té doby denně oceňuje kvalitu přípravků Lily Lolo nejen stále se rozrůstající skupina nadšených řadových zákazníků, ale i profesinální kosmetická studia a vizážisté.

Hnací silou, která nás podporuje v úsilí vyvíjet ten nejlepší možný přírodní make-up a poskytovat k němu profesionální poradenství, jsou naši věrní zákazníci. Své přípravky proto nejenže vyrábíme v široké škále atraktivních odstínů, ale připravujeme k nim i názorné videonávody. Kromě toho naleznete na našich webových stránkách také rozsáhlou sekci odpovědí na nejčastější dotazy. Můžete se na nás kdykoliv obrátit o radu či pomoc s výběrem – jsme tady pro vás.