Inspirace a návody, Strana 4

Klasická krása

Klasicka_Krasa_15Klasicka_Krasa_15

Oči

Na celé horní víčko rozetřete kompaktní oční stíny v odstínu Ivory Tower. Do záhybu pohyblivého víčka naneste kompaktní oční stíny I Should Cocoa a rozetřete je do ztracena. Podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči silnější linku a jemně ji rozetřete. Řasy zvýrazněte přírodní řasenkou.

Kartáčkem na obočí, který naleznete na oboustranném štětci na obočí, pročešte a upravte obočí do požadovaného tvaru. Poté krátkými tahy šikmého štětce na obočí zvýrazněte barvu obočí pudrem z Duo paletky na obočí v odstínu Dark. Na závěr barvu i tvar obočí zafixujte voskem.

Tváře

Pro zdravý zářivý vzhled osvěžte tváře minerální tvářenkou Juice Peach. Tvářenku naberte šikmým štětcem na tvářenku, přebytečný pudr odklepněte. Tvářenku naneste na jablíčka líček a poté ji rozetřete ve tvaru kapky do stran směrem k uchu.

Rty

Na závěr rty zvýrazněte rtěnkou ve výrazném fuchsiovém odstínu Passion Pink (čím světlejší pleť, tím je barva výraznější). Pomocí štětce na rty nejdříve obkreslete tvar rtů, poté rtěnkou vyplňte zbytek rtů.

 

3 kroky k dokonalé pleti

3_kroky_k_dokonale_pleti3_kroky_k_dokonale_pleti

Pleť

Nejdříve na pleť naneste BB krém, který vytvoří dokonalý základ pro minerální make-up. Jakmile BB krém zaschne, aplikujte štětcem super kabuki svůj oblíbený odstín minerálního make-upu. Zaměřte se především na oblasti, které potřebují vyšší krytí. Poté celou tvář poprašte jemnou vrstvičkou fixačního pudru, který líčení zafixuje a prodlouží jeho bezvadný vzhled.

Oči

Celé víčko sjednoťte minerálním stínem v odstínu Cream Soda, který opticky osvěží a rozjasní unavené oči. Do vnitřního koutku oka a na pohyblivé víčko rozetřete kompaktní stín Ivory Tower, směrem k záhybu víčka barvu roztírejte do ztracena. Do vnějšího koutku oka a podél linie spodních řas naneste kompaktní stín v odstínu Take The Biscuit.

Tváře

Pro zdravý zářivý vzhled osvěžte jablíčka líček kompaktní tvářenkou v odstínu Just Peachy. Na závěr pleť rozjasněte minerálním rozjasňujícím pudrem Stardust. Rozjasňovač naneste podél horní hrany lícních kostí, podél středu nosu a také těsně nad srdíčko rtů pro zvýraznění jejich tvaru.

 

Paletka stínů Laid Bare

paletka_Laid Barepaletka_Laid Bare

Oči

Pro toto líčení budete potřebovat oční stíny z paletky Laid Bare. Na celé horní víčko až nad záhyb víčka rozetřete stíny Lady Godiva. Do oblasti pod obočím naneste stíny Skinny Dip a rozetřete je do ztracena směrem k záhybu víčka. Do záhybu víčka naneste stíny Birthday Suit. Hranici mezi stíny Birthday Suit a Lady Godiva spojte stínem Shy Away a rozetřete do ztracena. Vnitřní koutky očí a oblast těsně pod obočím rozjasněte stínem Au Naturel. Pro efekt kouřových očí naneste dolní víčko stín Exposed a jemně ho rozetřete do ztracena.

Tváře

Pro jemně rozzářený, proteplený tón pleti osvěžte tváře kompaktní tvářenkou v odstínu Just Peachy. Tvářenku naneste na jablíčka líček a poté ji rozetřete ve tvaru kapky do stran směrem k uchu.

Rty

Na závěr rty zvýrazněte rtěnkou ve svůdném červeném odstínu s teplým podtónem French Flirt. Pomocí štětce na rty nejdříve obkreslete tvar rtů, poté rtěnkou vyplňte zbytek rtů. Přebytečnou barvu obtiskněte do ubrousku.

 

Podzim 2014

Podzim_14Podzim_14

Oči

Nejdříve na celé pohyblivé víčko naneste kompaktní oční stíny v odstínu Ivy League a rozetřete je do ztracena. Podél záhybu víčka dále naneste kompaktní stíny Rolling Stone a orámujte jimi oko také podél dolních řas. Pro metalický efekt líčení naberte minerální oční stíny Khaki Sparkle navlhčeným štětcem na oční stíny a vtiskávejte je postupně podél celého víčka. Hranice mezi barvami rozetřete do ztracena pomocí štětce na spojování očních stínů.

Pro optické rozevření očí naneste do vnitřních koutků oční minerální oční stíny v odstínu Bronze Sparkle. Mají třpytivou texturu a ideálně se doplňují se zlatými odlesky odstínu Khaki Sparkle. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními stíny Starry Eyed.

Tváře

Tváře osvěžte jemnou vrstvou minerální tvářenky v odstínu Rosy Apple. Hranu lícních kostí poprašte minerálním rozjasňujícím pudrem Star Dust.

Rty

Výrazné líčení očí doplňte už jen rtěnkou v tělovém odstínu. Ideální pro tyto účely je odstín Love Affair, který má přirozenou růžovohnědou barvu. Naneste rtěnku přímo z tyčinky, obtiskněte barvu ubrouskem a naneste druhou vrstvu pro výraznější barevný efekt a delší trvanlivost.

 

Léto 2014

prirodni_rtenka_lily_loloPrirodni_rtenka_lily_lolo

Oči

Kouzlo tohoto looku spočívá ve zvýraznění očí pouze tužkou a řasenkou. Černou tužkou na oči nakreslete linku podél horních řas. Směrem k vnějšímu koutku oka linku postupně rozšiřujte. Pro kouřový vzhled veďte linku i za linií horních a dolních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte přírodní řasenkou. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte při tom první vrstvu uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy.

Tváře

Minerálním bronzerem v odstínu South Beach poprašte místa, která se na sluníčku opálí vždy nejdříve, tj. čelo, nos, bradu a lícní kosti. Zaměřte se na lícní kosti, pro konturování obličeje rozetřete bronzující pudr podél lícních kostí a do prohlubně pod nimi.

Rty

Pro maximální efekt rty zvýrazněte smyslnou rudou rtěnkou v odstínu Desire. Pro precizní aplikaci použijte štětec na rty. Nejdříve obkreslete tvar rtů, poté rtěnkou vyplňte zbytek rtů.

 

Přírodní tvářenka

Prirodni_tvarenka_Lily_LoloPrirodni_tvarenka_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko naneste kompaktní stíny v odstínu Stark Naked. Do záhybu víčka naneste odstín Rolling Stone a rozetřete ho směrem nahoru do ztracena. Podél horní line řas nakreslete hnědou tužkou na oči linku a jemně ji rozetřete.

Řasy od kořínků po konečky pročešte přírodní řasenkou. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte při tom první vrstvu uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy.

Tváře

Pro přirozeně zdravou barvu osvěžte tváře kompaktní tvářenkou v odstínu Coming Up Roses. Tvářenku naneste na jablíčka líček a poté ji rozetřete ve tvaru kapky do stran směrem k uchu. Hranu lícních kostí poprašte minerálním rozjasňujícím pudrem Star Dust.

Rty

Rty zvýrazněte růžovou rtěnkou v odstínu Romantic Rose. Pomocí štětce na rty nejdříve obkreslete tvar rtů, poté rtěnkou vyplňte zbytek rtů. Na závěr rty naleštěte přírodním leskem na rty v odstínu Bitten Pink.

 

Jaro 2014

Kompaktni_tvarenkaKompaktni_tvarenka

Oči

Jako základ použijte kompaktní stíny v odstínu Stark Naked, který rozetřete na celé pohyblivé víčko. Do záhybu víčka a do vnějšího koutku oka naneste odstín Take The Biscuit. Celé oko rámujte podél horních i dolních řas třpytivým bronzovým stínem Gingernut.

Pro přirozené zvýraznění pohledu nakreslete hnědou tužkou na oči linku za horní i dolní linií řas.

Tváře

Tváře osvěžte kompaktní tvářenkou ve studeném růžovém odstínu In The Pink. Tvářenku nanášejte postupně krouživými pohyby v jemných vrstvách na jablíčka líček až do dosažení požadované intenzity barvy.

Rty

Pomyslnou třešničku tomuto něžnému ženskému líčení dodá vrstva světle růžového lesku na rty v odstínu Whisper. Obsahuje vitamín E a jojobový olej v biokvalitě, které vyživí a zjemní vaše rty.

 

Už jste vyzkoušeli tento look? Pochlubte se svým výsledkem na našem instagramu .