DOPRAVA ZDARMA K NÁKUPU NAD 1200 KČ

Podzim 2014

Podzim_14Podzim_14

Oči

Nejdříve na celé pohyblivé víčko naneste kompaktní oční stíny v odstínu Ivy League a rozetřete je do ztracena. Podél záhybu víčka dále naneste kompaktní stíny Rolling Stone a orámujte jimi oko také podél dolních řas. Pro metalický efekt líčení naberte minerální oční stíny Khaki Sparkle navlhčeným štětcem na oční stíny a vtiskávejte je postupně podél celého víčka. Hranice mezi barvami rozetřete do ztracena pomocí štětce na spojování očních stínů.

Pro optické rozevření očí naneste do vnitřních koutků oční minerální oční stíny v odstínu Bronze Sparkle. Mají třpytivou texturu a ideálně se doplňují se zlatými odlesky odstínu Khaki Sparkle. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními stíny Starry Eyed.

Tváře

Tváře osvěžte jemnou vrstvou minerální tvářenky v odstínu Rosy Apple. Hranu lícních kostí poprašte minerálním rozjasňujícím pudrem Star Dust.

Rty

Výrazné líčení očí doplňte už jen rtěnkou v tělovém odstínu. Ideální pro tyto účely je odstín Love Affair, který má přirozenou růžovohnědou barvu. Naneste rtěnku přímo z tyčinky, obtiskněte barvu ubrouskem a naneste druhou vrstvu pro výraznější barevný efekt a delší trvanlivost.