DOPRAVA ZDARMA K NÁKUPU NAD 1200 KČ

Inspirace a návody, Strana 3

Klasické rudé rty

klasicke_rude_rty_lily_loloklasicke_rude_rty_lily_lolo

Oči

Pro vytvoření tohoto kouzelného vzhledu rozetřete na celé pohyblivé víčko a do záhybu víčka kompaktní oční stíny In For a Penny. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Vnitřní koutek oka a oblast pod obočím rozjasněte stíny Buttered Up. Pro zvýraznění oka naneste jemně stíny I Should Cocoa podél linie dolních řas. Smíchejte malé množství sypkého minerálního očního stínu Witchypoo s pleťovou mlhou Makeup Mist a jako tekutou linku je naneste špičkou gumového aplikátoru oboustranného štětce na oči podél linie horních řas. Ve vnějším koutku oka linku protáhněte do strany a nahoru.

Řasy od kořínků po konečky pročešte přírodní černou přírodní řasenkou Lily Lolo, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout.

Tváře

Do prohlubní pod lícními kostmi naneste pomocí konturovacího štětce kompaktní bronzer v odstínu Honolulu, který vám pomůže tvář opticky vymodelovat. Vějířovým štětcem naneste rozjasňující pudr v odstínu Rosé na hrany lícních kostí.

Rty

Kontury rtů obkreslete konturovací tužkou v odstínu Ruby Red. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky naneste konturovací tužku také na celou plochu rtů. Na závěr rty vyplňte přírodní rtěnkou v odstínu Desire.

 

Party look

Party_look_Lily_loloParty_look_Lily_lolo

Oči

Na toto jemně třpytivé líčení jsme použili paletku očních stínů Pedal to the Metal. Nejdříve na celé horní víčko rozetřete stíny Hook Up. Vnitřní koutek oka a oblast pod obočím rozjasněte stínem Photo Finish. Do vnějšího koutku oka a podél záhybu pohyblivého víčka naneste stíny Pole Position, okraje barvy rozetřete do ztracena. Střed víčka zvýrazněte stínem Silver Bullet. Celé oko orámujte černou tužkou na oči, linku jemně rozetřete pomocí gumového aplikátoru z oboustranného štětce na oči. V dalším kroku naneste stíny Gold Medal podél linie dolních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky. Obočí upravte do požadovaného tvaru a doplňte pomocí oboustranné tužky na obočí.

Tváře

Pomocí kompaktního bronzeru v odstínu Miami Beach a konturovacího štětce vymodelujte tváře pod lícními kostmi. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Clementine a hrany lícních kostí zvýrazněte rozjasňovačem v odstínu Sunbeam. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů, rty tak budou opticky vypadat větší. Pro práci s rozjasňovačem je ideální vějířový štětec, který nanese jen velmi lehkou vrstvu pudru.

Rty

Líčení rtů je jednoduché a nenápadné. Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů. Ostrou linku jemně rozetřete prstem nebo štětcem na rty. Vnitřek rtů vyplňte bezbarvým leskem v odstínu Clear.

 

Pure Indulgence

paletka_pure_indulgence_Lily_lolopaletka_pure_indulgence_Lily_lolo

Oči

Toto velmi ženské, svůdné líčení jsme vytvořili pomocí limitované paletky očních stínů Pure Indulgence. Na celé pohyblivé víčko rozetřete stíny Ganache. Vnější koutky očí zvýrazněte stíny Clove a do záhybu pohyblivého víčka naneste stíny Red Velvet. Přechody mezi barvami rozetřete do ztracena. Oblast pod obočím zvýrazněte stíny Vanilla, vnitřní koutky očí rozjasněte stíny Caramel. Podél dolního víčka naneste stíny Bitter Chocolate a rozetřete je, hnědou tužkou na oči pak veďte linku těsně za linií dolních řas. Černou tužkou orámujte oči podél linie horních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy. Upravte a zvýrazněte obočí do požadovaného tvaru pomocí Oboustranné tužky na obočí.

Tváře

Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v broskvovém odstínu Clementine. Vějířovým štětcem naneste minerální rozjasňující pudr Star Dust na hrany lícních kostí, hranu nosu a do středu čela pro svěží vzhled.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr tohoto svůdného líčení rty vyplňte rtěnkou v odstínu Love Affair.

 

Rosé rozjasňovač

Rosé_Rozjasnovac_Lily_LoloRosé_Rozjasnovac_Lily_Lolo

Oči

Pro vytvoření tohoto něžného letního líčení naneste na celé pohyblivé víčko minerální stíny Pink Fizz. Vnější koutky očí zvýrazněte stínem Miami Taupe, barvu rozetřete do ztracena. Pro jemné zvýraznění pohledu orámujte oko pomocí šikmého štětce na oční linky linkou z minerálního stínu Black Sand podél linie horních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy.

Tváře

Jablíčka lícních kostí osvěžte pomocí konturovacího štětce minerální tvářenkou v růžovém odstínu Flushed. Vějířovým štětcem naneste rozjasňující pudr v odstínu Rosé na hrany lícních kostí, hranu nosu a do středu čela pro svěží, rozzářený vzhled.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte leskem v odstínu Whisper, který rtům dodá jemnou barvu a pěkný lesk.

 

Pedal to the Metal

Paletka_Pedal to the Metal_Lily_LilyPaletka_Pedal to the Metal_Lily_Lolo

Oči

Toto svůdné, uhrančivé líčení vytvoříte pomocí paletky očních stínů Pedal To the Metal. Na celé pohyblivé víčko rozetřete stíny Pole Position. Vnější koutek oka zvýrazněte stínem Black Zinc. Trochu stínu naneste i podél dolního víčka a rozetřete ho pro efekt kouřových očí. Podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči linku, ve vnějším koutku oka ji mírně protáhněte do strany. Do středu horního víčka naneste stín Silver Bullet, vnitřní koutek oka zvýrazněte stínem Fuelled. Oblast pod obočím rozjasněte stínem Photo Finish.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy. Zvýrazněte a upravte obočí do požadovaného tvaru pomocí Duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce vymodelujte tváře bronzujícím pudrem z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Vějířovým štětcem naneste rozjasňující pudr z paletky na hrany lícních kostí, hranu nosu a do středu čela. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte rtěnkou Rose Gold v nenápadném tělovém odstínu se zlatými odlesky.

 

Rozjasněná pleť

Rozjasnena_plet_Lily_LoloRozjasnena_plet_Lily_Lolo

Oči

Pro dosažení tohoto neuvěřitelně svěžího a rozzářeného vzhledu nejdříve sjednoťte celé horní víčko kompaktními očními stíny Ivory Tower. Do záhybu pohyblivého víčka naneste minerální oční stíny Smoky Brown a rozetřete je do ztracena. Pro jemné zvýraznění pohledu orámujte oko těsně podél linie dolních řas kompaktními stíny Truffle Shuffle. Oblast pod obočím a vnitřní koutky očí zvýrazněte rozjasňovačem v odstínu Sunbeam. Na závěr oko orámujte pomocí navlhčeného šikmého štětce na oční linky podél horních řas černou linkou z minerálního očního stínu Witchypoo a řasy pročešte černou přírodní řasenkou.

Tváře

Šikmým štětcem na tvářenku naneste do prohlubní pod lícními kostmi kompaktní bronzující pudr. Rozjasňovačem v odstínu Sunbeam zvýrazněte horní hrany lícních kostí, hranu nosu, střed čela, trochu pudru naneste i do srdíčka rtů pro jemně opálený rozzářený vzhled. Líčení zafixujte pleťovou mlhou Makeup Mist.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Linku jemně rozmažte štětcem na rty. Vnitřek rtů vyplňte růžovým leskem v odstínu English Rose, který jim dodá přirozenou růžovou barvu a svůdný lesk.

 

Minimalistické líčení

Duo_paletka_na_tvar_coralista_Lily_LoloDuo_paletka_na_tvar_coralista_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko naneste kompaktní oční stíny Take the Biscuit, vnitřní koutky očí rozjasněte stínem Ivory Tower. Šikmým štětcem na oční linky orámujte oko podél linie horních i dolních řas linkou z minerálního očního stínu Black Sand.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou. Naneste dvě vrstvy řasenky, pro maximální efekt nechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé zaschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy.

Obočí upravte a zvýrazněte pomocí Duo paletky na obočí.

Tváře

Jablíčka lícních kostí osvěžte matnou broskvovou tvářenkou z Duo paletky na tvář Coralista. Pro rozzářený, jemně opálený vzhled pak rozjasňujícím pudrem z paletky poprašte horní hranu lícních kostí, střed čela a hranu nosu.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x’ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Vnitřek rtů vyplňte bezbarvým leskem v odstínu Clear.

 

Sculpt & Glow

Paletka_Sculpt_Glow_Lily_LoloPaletka_Sculpt_Glow_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko včetně vnitřního koutku oka rozetřete minerální oční stíny Vanilla Shimmer. Pro zvýraznění pohledu naneste do středu víčka stíny Orchid a do záhybu víčka pak bronzový konturovací pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Vnitřní koutek oka a oblast pod obočím na závěr rozjasněte rozjasňujícím pudrem z paletky. Horní řasy zvýrazněte dvěma vrstvami přírodní řasenky.

Tváře

Do prohlubní pod lícními kostmi a podél hrany čelistí naneste bronzový konturovací pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow, který vám pomůže tvář opticky vymodelovat. Nezapomeňte důkladně rozetřít okraje barvy do ztracena. Tváře osvěžte minerální tvářenkou ve světlém broskvovém odstínu Cherry Blossom. Na závěr naneste na hrany lícních kostí a podél středu nosu rozjasňující pudr z paletky, který odráží světlo, a dodá tak pokožce rozzářený vzhled.

Rty

Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů. Rty zvýrazněte přírodní rtěnkou v přirozeném tělovém odstínu Rosy Gold.

 

Rudé rty

Rude_rty_Lily_loloRude_rty_Lily_Lolo

Oči

Jako základ použijte minerální oční stíny v odstínu Vanilla Shimmer a rozetřete je na celé pohyblivé horní víčko. Do záhybu víčka a do vnějšího koutku oka naneste kompaktní odstín Take The Biscuit. Oblast pod obočím a vnitřní koutek oka rozjasněte kompaktním stínem Starry Eyed. Horní řasy zvýrazněte dvěma vrstvami přírodní řasenky.

Tváře

Pomocí kompaktního bronzeruv odstínu Miami Beach vymodelujte tvář – pudr naneste do prohlubní pod lícními kostmi, na spánky a hrany čelistí. Hranu nosu a hranu lícních kostí poprašte rozjasňujícím pudrem Star Dust.

Rty

Trochu rozjasňujícího pudru naneste také těsně nad srdíčko rtů. Rty zvýrazněte rtěnkou v odstínu Scarlet Red. Přebytečnou barvu obtiskněte ubrouskem a naneste druhou vrstvu rtěnky.

 

Smoke & Mirrors

Smoke_Mirrors_paletka_Lily_LoloSmoke_Mirrors_paletka_Lily_Lolo

Oči

K tomuto svůdnému kouřovému líčení očí budete potřebovat paletku očních stínů Smoke & Mirrors. Pro hluboký pohled rozetřete na celé horní víčko třpytivý broskvový stín Looking Glass. Do vnějšího koutku oka na horní i dolní víčko naneste stín Intrigue a pro kouřový efekt ho rozetřete gumovým aplikátorem oboustranného štětce na oči. Do záhybu pohyblivého víčka naneste stín Silhouette, spojte ho se stínem Intrigue a rozetřete do ztracena. Oblast pod obočím rozjasněte stínem Reflection.

Pro skutečně kouřový pohled orámujte oko těsně za hranicí řas černou tužkou na oči a řasy pročešte dvěmi vrstvami černé přírodní řasenky. Obočí upravte pomocí Duo paletky na obočí v odstínu Dark.

Tváře

Lícní kosti zvýrazněte kompaktním bronzerem ve světlém, jemně třpytivém odstínu Miami Beach, který naneste pod lícní kosti a na spánky. Hranu lícních kostí rozjasněte pudrem Star Dust.

Rty

Vzhledem k výraznému líčení očí rty ošetřete pouze tmavším broskvovým leskem s jemným třpytem v odstínu Cocktail.

 

Bronzový pudr

Bronzovy_pudr_Lily_LoloBronzovy_pudr_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko až do záhybu oka naneste navlhčeným štětcem na oční stíny minerální oční stíny Moonlight a rozetřete je do ztracena. Do záhybu víčka naneste stíny Bronze Sparkle a obě barvy spojte. Pro rozzářený pohled smíchejte stíny Sticky Toffee s trochou vody, naneste je do vnitřního koutku oka a rozetřete směrem ke středu víčka. Štětcem do záhybu oka naneste stíny Moonlight podél dolních řas a barvu jemně rozetřete. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky.

Tváře

Pomocí štětce na bronzer naneste kompaktní bronzer v odstínu Montego Bay na celou tvář, zaměřte se především na oblasti, která se na sluníčku opálí nejdříve. Nezapomeňte bronzer důkladně rozetřít směrem ke krku. Pro modelování obličeje naneste bronzer v odstínu Honolulu šikmým štětcem na tvářenku do jamek pod lícními kostmi, podél čelistí, po stranách nosu a kolem linie vlasů.

Rty

Toto líčení si žádá pouze nahé rty, zvýrazněte je proto tělovou rtěnkou s jemným zlatavým třpytem v odstínu Rose Gold. Rtěnku naneste přímo z tyčinky, pro delší trvanlivost barvy naneste dvě vrstvy. Na závěr rty naleštěte bezbarvým leskem na rty v odstínu Clear.

 

Jaro/léto 2015

Jaro_leto_2015Jaro_leto_2015

Oči

Na celé horní víčko až po oblast pod obočím rozetřete kompaktní stíny Buttered Up. Vnější koutek oka zvýrazněte kompaktními stíny In For a Penny a rozetřete je do ztracena. Pro svěží letní vzhled naneste podél záhybu pohyblivého víčka místo stínu kompaktní tvářenku v odstínu Life’s a Peach.

Hnědou tužkou na oči nakreslete linku podél horních řas a jemně ji rozetřete gumovým aplikátorem oboustranného štětce na oči. Černou přírodní řasenkou pročešte pouze horní řasy pro přirozený, jakoby nenalíčený vzhled.

Tvář

Ke konturování tváře použijte matný minerální bronzující pudr South Beach. Naneste trochu pudru pod lícní kosti pro jejich zvýraznění. V tomto líčení hraje prim korálová tvářenka. Na jablíčka líček naneste větší množství kompaktní tvářenky v odstínu Life’s a Peach a rozetřete ji směrem k uchu.

Rty

Na závěr rty zvýrazněte leskem na rty v červenooranžovém odstínu High Flyer. Aplikátorem nejdříve obkreslete tvar rtů, poté vyplňte střed rtů.