Pure Indulgence

paletka_pure_indulgence_Lily_lolopaletka_pure_indulgence_Lily_lolo

Oči

Toto velmi ženské, svůdné líčení jsme vytvořili pomocí limitované paletky očních stínů Pure Indulgence. Na celé pohyblivé víčko rozetřete stíny Ganache. Vnější koutky očí zvýrazněte stíny Clove a do záhybu pohyblivého víčka naneste stíny Red Velvet. Přechody mezi barvami rozetřete do ztracena. Oblast pod obočím zvýrazněte stíny Vanilla, vnitřní koutky očí rozjasněte stíny Caramel. Podél dolního víčka naneste stíny Bitter Chocolate a rozetřete je, hnědou tužkou na oči pak veďte linku těsně za linií dolních řas. Černou tužkou orámujte oči podél linie horních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy. Upravte a zvýrazněte obočí do požadovaného tvaru pomocí Oboustranné tužky na obočí.

Tváře

Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v broskvovém odstínu Clementine. Vějířovým štětcem naneste minerální rozjasňující pudr Star Dust na hrany lícních kostí, hranu nosu a do středu čela pro svěží vzhled.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr tohoto svůdného líčení rty vyplňte rtěnkou v odstínu Love Affair.