Party look

Party_look_Lily_loloParty_look_Lily_lolo

Oči

Na toto jemně třpytivé líčení jsme použili paletku očních stínů Pedal to the Metal. Nejdříve na celé horní víčko rozetřete stíny Hook Up. Vnitřní koutek oka a oblast pod obočím rozjasněte stínem Photo Finish. Do vnějšího koutku oka a podél záhybu pohyblivého víčka naneste stíny Pole Position, okraje barvy rozetřete do ztracena. Střed víčka zvýrazněte stínem Silver Bullet. Celé oko orámujte černou tužkou na oči, linku jemně rozetřete pomocí gumového aplikátoru z oboustranného štětce na oči. V dalším kroku naneste stíny Gold Medal podél linie dolních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky. Obočí upravte do požadovaného tvaru a doplňte pomocí oboustranné tužky na obočí.

Tváře

Pomocí kompaktního bronzeru v odstínu Miami Beach a konturovacího štětce vymodelujte tváře pod lícními kostmi. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Clementine a hrany lícních kostí zvýrazněte rozjasňovačem v odstínu Sunbeam. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů, rty tak budou opticky vypadat větší. Pro práci s rozjasňovačem je ideální vějířový štětec, který nanese jen velmi lehkou vrstvu pudru.

Rty

Líčení rtů je jednoduché a nenápadné. Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů. Ostrou linku jemně rozetřete prstem nebo štětcem na rty. Vnitřek rtů vyplňte bezbarvým leskem v odstínu Clear.