Party look

Party_look

Oči

Na toto jemně třpytivé líčení jsme použili paletku Pedal to the Metal. Nejdříve na celé horní víčko rozetřete stíny Hook Up. Vnitřní koutek oka a oblast pod obočím rozjasněte stínem Photo Finish. Do vnějšího koutku oka a podél záhybu pohyblivého víčka naneste stíny Pole Position, okraje barvy rozetřete do ztracena. Střed víčka zvýrazněte stínem Silver Bullet. Celé oko orámujte černou tužkou a barvu jemně rozetřete pomocí Oboustranného štětce na oči. V dalším kroku naneste stíny Gold Medal podél linie dolních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte dvěma vrstvami černé řasenky. Obočí upravte a doplňte pomocí Oboustranné tužky na oči.

Tváře

Pomocí bronzeru Miami Beach a konturovacího štětce vymodelujte tváře. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Clementine a hrany lícních kostí zvýrazněte rozjasňovačem Sunbem. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů, rty tak budou opticky vypadat větší. Pro práci s rozjasňovačem je ideální vějířový štětec, který nanese jen velmi lehkou vrstvu pudru.

Rty

Líčení rtů je jednoduché a nenápadné. Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů. Ostrou linku jemně rozetřete prstem nebo štětcem na rty. Vnitřek rtů vyplňte bezbarvým leskem v odstínu Clear.