Klasické rudé rty

klasicke_rude_rty_lily_loloklasicke_rude_rty_lily_lolo

Oči

Pro vytvoření tohoto kouzelného vzhledu rozetřete na celé pohyblivé víčko a do záhybu víčka kompaktní oční stíny In For a Penny. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Vnitřní koutek oka a oblast pod obočím rozjasněte stíny Buttered Up. Pro zvýraznění oka naneste jemně stíny I Should Cocoa podél linie dolních řas. Smíchejte malé množství sypkého minerálního očního stínu Witchypoo s pleťovou mlhou Makeup Mist a jako tekutou linku je naneste špičkou gumového aplikátoru oboustranného štětce na oči podél linie horních řas. Ve vnějším koutku oka linku protáhněte do strany a nahoru.

Řasy od kořínků po konečky pročešte přírodní černou přírodní řasenkou Lily Lolo, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout.

Tváře

Do prohlubní pod lícními kostmi naneste pomocí konturovacího štětce kompaktní bronzer v odstínu Honolulu, který vám pomůže tvář opticky vymodelovat. Vějířovým štětcem naneste rozjasňující pudr v odstínu Rosé na hrany lícních kostí.

Rty

Kontury rtů obkreslete konturovací tužkou v odstínu Ruby Red. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky naneste konturovací tužku také na celou plochu rtů. Na závěr rty vyplňte přírodní rtěnkou v odstínu Desire.