Rosé rozjasňovač

Rosé_Rozjasnovac_Lily_LoloRosé_Rozjasnovac_Lily_Lolo

Oči

Pro vytvoření tohoto něžného letního líčení naneste na celé pohyblivé víčko minerální stíny Pink Fizz. Vnější koutky očí zvýrazněte stínem Miami Taupe, barvu rozetřete do ztracena. Pro jemné zvýraznění pohledu orámujte oko pomocí šikmého štětce na oční linky linkou z minerálního stínu Black Sand podél linie horních řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy.

Tváře

Jablíčka lícních kostí osvěžte pomocí konturovacího štětce minerální tvářenkou v růžovém odstínu Flushed. Vějířovým štětcem naneste rozjasňující pudr v odstínu Rosé na hrany lícních kostí, hranu nosu a do středu čela pro svěží, rozzářený vzhled.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte leskem v odstínu Whisper, který rtům dodá jemnou barvu a pěkný lesk.