Pedal to the Metal

Paletka_Pedal to the Metal_Lily_LilyPaletka_Pedal to the Metal_Lily_Lolo

Oči

Toto svůdné, uhrančivé líčení vytvoříte pomocí paletky očních stínů Pedal To the Metal. Na celé pohyblivé víčko rozetřete stíny Pole Position. Vnější koutek oka zvýrazněte stínem Black Zinc. Trochu stínu naneste i podél dolního víčka a rozetřete ho pro efekt kouřových očí. Podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči linku, ve vnějším koutku oka ji mírně protáhněte do strany. Do středu horního víčka naneste stín Silver Bullet, vnitřní koutek oka zvýrazněte stínem Fuelled. Oblast pod obočím rozjasněte stínem Photo Finish.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Pro výrazný pohled naneste řasenku i na dolní řasy. Zvýrazněte a upravte obočí do požadovaného tvaru pomocí Duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce vymodelujte tváře bronzujícím pudrem z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Vějířovým štětcem naneste rozjasňující pudr z paletky na hrany lícních kostí, hranu nosu a do středu čela. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte rtěnkou Rose Gold v nenápadném tělovém odstínu se zlatými odlesky.