Rozjasněná pleť

Rozjasnena_plet_Lily_LoloRozjasnena_plet_Lily_Lolo

Oči

Pro dosažení tohoto neuvěřitelně svěžího a rozzářeného vzhledu nejdříve sjednoťte celé horní víčko kompaktními očními stíny Ivory Tower. Do záhybu pohyblivého víčka naneste minerální oční stíny Smoky Brown a rozetřete je do ztracena. Pro jemné zvýraznění pohledu orámujte oko těsně podél linie dolních řas kompaktními stíny Truffle Shuffle. Oblast pod obočím a vnitřní koutky očí zvýrazněte rozjasňovačem v odstínu Sunbeam. Na závěr oko orámujte pomocí navlhčeného šikmého štětce na oční linky podél horních řas černou linkou z minerálního očního stínu Witchypoo a řasy pročešte černou přírodní řasenkou.

Tváře

Šikmým štětcem na tvářenku naneste do prohlubní pod lícními kostmi kompaktní bronzující pudr. Rozjasňovačem v odstínu Sunbeam zvýrazněte horní hrany lícních kostí, hranu nosu, střed čela, trochu pudru naneste i do srdíčka rtů pro jemně opálený rozzářený vzhled. Líčení zafixujte pleťovou mlhou Makeup Mist.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Linku jemně rozmažte štětcem na rty. Vnitřek rtů vyplňte růžovým leskem v odstínu English Rose, který jim dodá přirozenou růžovou barvu a svůdný lesk.