Inspirace a návody, Strana 2

Paletka stínů Enchanted

Paletka_Enchanted_Lily_LoloPaletka_Enchanted_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko včetně vnitřního koutku oka rozetřete stíny Voodoo z paletky očních stínů Enchanted. Podél záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka naneste stíny Thunderstorm a rozetřete je do ztracena směrem do strany a nahoru. Tyto stíny naneste také podél dolních řas a rozmažte je pro jemný kouřový vzhled. Přírodní černou tužkou na oči orámujte oko. Na dolním víčku linku veďte za linií řas, na horním víčku linku nakreslete podél linie řas. Ve vnějším koutku oka linku protáhněte směrem nahoru a ven. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Podél lícních kostí naneste matný bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňujícím pudrem z paletky pro jemně zářivý vzhled. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude pečlivě obkreslete kontury rtů. Rty vyplňte vegan rtěnkou v odstínu Au Naturel, jejíž přirozený tělový odstín dokonale doplní výrazné líčení očí.

 

Letní romance

Letni_romance_Lily_LoloLetni_romance_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko a do vnitřního koutku oka naneste minerální oční stíny Sticky Toffee. Podél záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka naneste stíny Mudpie a rozetřete je do ztracena směrem do strany a nahoru. Pro výrazný pohled naneste stíny také podél dolního víčka. Černou tužkou na oči zvýrazněte oko linkou podél horních řas. Hnědou tužkou na oči nakreslete linku za linií dolních řas. Řasy pročešte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky Lily Lolo.

Tváře

Pro svěží letní vzhled zvýrazněte lícní kosti matnou broskvovou tvářenkou z Duo paletky na tvář Coralista. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňovačem v odstínu Sunbeam. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Toto přirozené, svěží líčení ideálně doplní vegan rtěnka v tělově broskvovém odstínu Birthday Suit. Rtěnku na závěr přetřete přírodním leskem na rty v odstínu Damson Dusk.

 

Přírodní rtěnky

Prirodni_rtenky_Lily_LoloPrirodni_rtenky_Lily_Lolo

OČI

FATIMA: Na celé horní pohyblivé víčko, do vnitřního koutku oka a podél dolních řas naneste štětcem na spojování očních stínů minerální stíny Bronze Sparkle. Celé oko orámujte podél řas minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple. Do vnějšího koutku oka naneste minerální stíny Moonlight a rozetřete je směrem nahoru a do strany. Černou tužkou na oči nakreslete tenkou linku podél linie řas, řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

DANI: Na horní i dolní víčko naneste minerální stíny Miami Taupe. Vnitřní koutek oka rozjasněte minerálními stíny Sticky Toffee. Štětcem do záhybu oka naneste kompaktní bronzer v odstínu Honolulu podél záhybu horního víčka. Černou tužkou na oči orámujte oko podél i za linií řas. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

 TVÁŘE

FATIMA: Malým vějířovým štětcem naneste na hrany lícních kostí kompaktní bronzer v odstínu Montego Bay. Minerální tvářenkou v odstínu Flushed osvěžte jablíčka lícních kostí pro zdravý rozzářený vzhled.

DANI: Pomocí konturovacího štětce a kompaktního bronzeru Honolulu vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Jablíčka lícních kostí zvýrazněte kompaktní tvářenkou v odstínu Tawnylicious. Malým vějířovým štětcem poprašte rozjasňujícím pudrem Sunbeam hrany lícních kostí, špičku nosu a oblast pod obočím.

RTY

Hlavní roli v tomto líčení hrají naše nové, přírodní, 100% veganské rtěnky.

FATIMA: Plochu rtů pečlivě vyplňte pomocí štětce na rty vegan rtěnkou v odstínu Stripped. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky obtiskněte přebytečnou barvu ubrouskem a poté naneste druhou vrstvu rtěnky.

DANI: Toto líčení dokonale doplní dvě vrstvy vegan rtěnky v odstínu Birthday Suit. Před nanesením druhé vrstvy nezapomeňte obtisknout přebytečnou barvu rtěnky.

 

Letní festival

Liceni_na_festival_Lily_LoloLiceni_na_festival_Lily_Lolo

Oči

Na festivalu chcete svým vzhledem udělat dojem a přesně o tom tato kampaň je. Na vnitřní třetinu horního víčka naneste štětcem na oční stíny světle zelené minerální oční stíny Green Opal. Na střední třetinu víčka naneste tyrkysové stíny Pixie Sparkle a na vnější třetinu víčka tmavě fialové stíny Deep Purple. Okraje barev jemně rozetřete štětcem na spojování očních stínů. Smíchejte stíny Deep Purple s malým množstvím mlhy Makeup Mist a pomocí štětce na oční linky jimi orámujte oko.

Řasy pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro jejich maximální objem. Obočí upravte a doplňte pomocí duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce naneste do prohlubní pod lícními kostmi a na čelo bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow, který pleti dodá jemně opálený vzhled. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí, dále oblast pod obočím a špičku nosu rozjasňujícím pudrem z téže paletky. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Ooh La La.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu True Pink vyplňte celé rty. Poté rty přeleštěte leskem na rty v odstínu Scandalips, který jim dodá šťavnatou růžovou barvu. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, na závěr vyplňte vnitřek rtů.

 

Francouzský šarm

Francouzsky_sarm_Lily_LoloFrancouzsky_sarm_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko rozetřete minerální tvářenku v odstínu Beach Babe, ve vnějším koutku oka barvu rozetřete do strany a nahoru. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními očními stíny Ivory Tower. Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Big Lash Mascara. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Obočí upravte a doplňte pomocí duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce zvýrazněte bronzovým pudrem z duo paletky na konturování Sculpt & Glow lícní kosti. Pro svěží, zářivý vzhled poprašte rozjasňujícím pudrem z paletky hrany lícních kostí a hranu nosu pomocí malého vějířového štětce. Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Ruby Red obkreslete kontury rtů. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky naneste konturovací tužku i na celou plochu rtů. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v odstínu Desire, přebytečnou barvu obtiskněte ubrouskem a naneste druhou vrstvu.

 

Přirozený makeup

Prirodni_makeup_Lily_LoloPrirodni_makeup_Lily_Lolo

Oči

FATIMA: Na celé horní pohyblivé víčko až do vnitřního koutku oka rozetřete minerální oční stíny Bronze Sparkle. Štětcem na spojování očních stínů naneste podél vnější strany záhybu horního víčka stíny Moonlight, okraje barvy rozetřete do ztracena. Stíny naneste a rozetřete také podél linie dolních řas. Pro výraznou barvu a nepřehlédnutelný metalický efekt smíchejte malé množství minerální tvářenky Rosebud s fixační mlhou Makeup Mist a směs naneste na horní víčko.

LOLA: Pro toto svěží jarní líčení rozetřete na celé horní pohyblivé víčko minerální tvářenku v odstínu Candy Girl, ve vnějším koutku oka barvu protáhněte do strany a nahoru. Oblast pod obočím a vnitřní koutky očí rozjasněte minerálními očními stíny Vanilla Shimmer. Linii dolních řas jemně zvýrazněte hnědou tužkou na oči.

Tváře

FATIMA: Štětcem na konturování naneste na lícní kosti a na čelo podél linie vlasů kompaktní bronzer Montego Bay a tvář vymodelujte. Malým vějířovým štětcem naneste rozjasňovač v odstínu Bronzed na hranu lícních kostí, pod obočí, na hranu nosu, do středu brady a nad srdíčko rtů. Přes bronzer ještě jemně naneste minerální oční stíny Bronze Sparkle pro skutečně zářivý vzhled. Líčení zafixujte pudrem Translucent Silk a na závěr přestříkejte pleťovou fixační mlhou Makeup Mist.

LOLA: Jablíčka lícních kostí osvěžte matnou broskvovou tvářenkou z Duo paletky na tvář Coralista, která tvářím dodá přirozenou barvu. Rozjasňujícím pudrem z paletky zvýrazněte hrany lícních kostí a hranu nosu. Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

FATIMA: Toto líčení je celé postaveno na zářivém vzhledu, takže rty zvýrazněte dvěma vrstvami lesku na rty v odstínu Cocktail. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, poté vyplňte vnitřek rtů.

LOLA: Toto něžné rozjasňující líčení ideálně doplní lesk na rty v odstínu English Rose. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, poté vyplňte vnitřek rtů.

 

Únor 2019

Prirozene_liceni_Lily_LoloPrirozene_liceni_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko a podél dolních řas naneste stíny Shy Away z paletky očních stínů Laid Bare. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními očními stíny Ivory Tower. Následně orámujte oko za linií řas hnědou přírodní tužkou na oči.

Horní řasy pročešte jednou vrstvou řasenky Big Lash Mascara pro jejich větší objem. Obočí upravte a doplňte pomocí oboustranné tužky na obočí.

Tváře

Štětcem na tvářenku naneste matnou broskvovou tvářenku z Duo paletky na tvář Coralista na jablíčka lícních kostí. Vějířovým štětcem poprašte hranu lícních kostí, hranu nosu a střed brady kompaktním bronzerem v odstínu Bronzed, který pokožce dodá svěží rozjasněný vzhled.

Rty

Toto líčení, které se skvěle hodí např. do práce, dokonale doplní přírodní rtěnka v odstínu Romantic Rose, která rtům propůjčí šťavnatou barvu a přirozený lesk.

 

Šedé kouřové líčení

sede_kourove_liceni_Lily_Lolosede_kourove_liceni_Lily_Lolo

Oči

Pro toto jemné kouřové líčení rozetřete na celé pohyblivé víčko sypké minerální oční stíny Golden Lilac a na vnější stranu záhybu víčka naneste stíny Sidewalk. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Přírodní černou tužkou na oči nakreslete linku podél horních i dolních řas a zjemněte ji gumovým aplikátorem oboustranného štětce na oči.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky. Obočí upravte a doplňte pomocí oboustranné tužky na oči.

Tváře

Pomocí šikmého štětce na tvářenku naneste na jablíčka lícních kostí minerální tvářenku v odstínu Ooh La La, která tvářím dodá přirozenou zdravou barvu. Hrany lícních kostí rozjasněte růžovou, jemně třpytivou minerální tvářenkou Candy Girl.

Rty

Toto líčení ideálně doplní rtěnka v přirozeném tělovém odstínu Love Affair. Na závěr rty přetřete leskem na rty v odstínu Peachy Keen, který jim dodá jemný lesk a třpyt.

 

Summer grunge

summer_grungesummer_grunge

Oči

Na celé horní a dolní víčko rozetřete minerální tvářenku v odstínu Sunset, ve vnějším koutku oka barvu protáhněte do strany a nahoru. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Oblast pod obočím rozjasněte minerálním očním stínem Vanilla Shimmer. Celé oko orámujte hnědou tužkou na oči, pro výraznější pohled veďte linku i za linií řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte řasenkou Big Lash Mascara. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout.

Tváře

Další líčení ponechejte přirozené, jablíčka líček jen lehce poprašte rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

Do středu rtů naneste přírodní rtěnku v odstínu French Flirt a prstem nebo štětcem ji rozmažte k okrajům rtů. Přebytečnou barvu obtiskněte ubrouskem, aby rty vypadaly jako nenalíčené.

 

Zelené líčení

Letni_look_Lily_LoloLetni_look_Lily_Lolo

Oči

Na celé pohyblivé víčko rozetřete sypké minerální oční stíny Green Opal a okraje barvy rozetřete do ztracena. Na dolní víčko naneste minerální oční stíny Khaki Sparkle a jemně je rozetřete pro vytvoření kouřového efektu.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Obočí upravte a doplňte pomocí oboustranné tužky na oči.

Tváře

Zbytek líčení již ponechejte nenápadné. Tváře osvěžte světlou, broskvovou, jemně třpytivou minerální tvářenkou v odstínu Cherry Blossom a pomocí šikmého štětce na tvářenku ji rozetřete směrem ke spánkům.

Rty

Kontury rtů zlehka obkreslete konturovací tužkou v odstínu Soft Nude, linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v přirozeném tělovém odstínu Rose Gold.

 

Líčení v barvě mědi

Liceni_v_barve_medi_Lily_LoloLiceni_v_barve_medi_Lily_Lolo

Oči

Pro vytvoření tohoto jednoduchého ale nádherného líčení rozetřete minerální tvářenku v odstínu Rosy Apple na celé horní pohyblivé víčko a okraje barvy rozetřete do ztracena. Na dolní víčko naneste minerální oční stíny Bronze Sparkle, u vnějšího koutku oka zvýrazněte linii dolních řas stínem Mudpie.

Dolní i horní řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Big Lash Mascara. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout.

Tváře

Konturovacím štětcem zvýrazněte jablíčka lícních kostí minerální tvářenkou Rosy Apple. Poté naneste jemnou vrstvu kompaktního bronzeru v odstínu Miami Beach do prohlubní pod lícními kostmi, který vám pomůže tvář opticky vymodelovat.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v odstínu Romantic Rose, jejíž růžový odstín opticky zvýrazní barvu líčení očí. Voila!

 

Romantické líčení

romanticke_liceni_lily_loloromanticke_liceni_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko rozetřete sypké minerální oční stíny Moonlight. Do vnějšího koutku oka a podél linie dolních řas naneste stíny Black Sand. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Do středu horního víčka vklepejte stíny Bronze Sparkle, které oko zvýrazní a opticky otevřou. Pro ještě větší drama orámujte oko hnědou přírodní tužkou na oči, linku veďte za linií řas.

Řasy pročešte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky Lily Lolo, druhou vrstvu řasenky naneste ještě před zaschnutím první vrstvy. Obočí upravte a doplňte pomocí oboustranné tužky na oči.

Tváře

Zbytek líčení už ponechejte v minimalistickém duchu. Duo paletkou na konturování Sculpt & Glow jemně zvýrazněte tváře. Na hrany lícních kostí naneste rozjasňovač v odstínu Sunbeam.

Rty

Výrazné líčení očí doplňte přirozenou tělovou přírodní rtěnkou s jemným zlatavým třpytem v odstínu Rose Gold.