Inspirace a návody, Strana 2

Paletka stínů Enchanted

Paletka_Enchanted_19_B

Oči

Na celé horní víčko včetně vnitřního koutku oka rozetřete stíny Voodoo z paletky Enchanted. Podél záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka naneste stíny Thunderstorm a rozetřete je do ztracena směrem do strany a nahoru. Tyto stíny naneste také podél dolních řas a rozmažte je pro jemný kouřový vzhled. Přírodní černou tužkou na oči orámujte oko. Na dolním víčku linku veďte za linií řas, na horním víčku linku nakreslete podél linie řas. Ve vnějším koutku oka linku protáhněte směrem nahoru a ven. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Podél lícních kostí naneste bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňujícím pudrem z paletky pro jemně zářivý vzhled. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude pečlivě obkreslete kontury rtů. Rty vyplňte vegan rtěnkou v odstínu Au Naturel, jejíž přirozený tělový odstín dokonale doplní výrazné líčení očí.

 

Tuzka na oci
309 Kč
 
LL010BLACFUL
Rasenka Big Lash Mascara LL028BLACFUL
Vegan rtenka
389 Kč
 
LL029AUNAFUL
Konturovaci tuzka na rty LL023RUBYFUL
Letní romance

Letni_romance_B

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko a do vnitřního koutku oka naneste minerální stíny Sticky Toffee. Podél záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka naneste stíny Mudpie a rozetřete je do ztracena směrem do strany a nahoru. Pro výrazný pohled naneste stíny také podél dolního víčka. Černou tužkou na oči zvýrazněte oko linkou podél horních řas. Hnědou tužkou na oči nakreslete linku za linií dolních řas. Řasy pročešte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky Lily Lolo.

Tváře

Pro svěží letní vzhled zvýrazněte lícní kosti matnou broskvovou tvářenkou z Duo paletky Coralista. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňovačem v odstínu Sunbeam. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Toto přirozené, svěží líčení ideálně doplní vegan rtěnka v odstínu Birthday Suit. Rtěnku na závěr přetřete leskem na rty v odstínu Damson Dusk.

 

Mineralni ocni stiny LL008ANGEFUL
Prirodni rasenka LL018BLACFUL
Tuzka na oci
309 Kč
 
LL010BLACFUL
Rozjasnovac
629 Kč
 
LL025BRONFULL
Vegan rtenka
389 Kč
 
LL029AUNAFUL
Přírodní lesk na rty LL009BITTFUL
Vegan rtěnka

Vegan_rtenka_B

Oči

FATIMA: Na celé horní pohyblivé víčko, do vnitřního koutku oka a podél dolních řas naneste štětcem na spojování očních stínů minerální stíny Bronze Sparkle. Celé oko orámujte podél řas minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple. Do vnějšího koutku oka naneste minerální stíny Moonlight a rozetřete je směrem nahoru a do strany. Černou tužkou na oči nakreslete tenkou linku podél linie řas, řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

DANI: Na horní i dolní víčko naneste minerální stíny Miami Taupe. Vnitřní koutek oka rozjasněte minerálními stíny Sticky Toffee. Štětcem do záhybu oka naneste kompaktní bronzer v odstínu Honolulu podél záhybu horního víčka. Černou tužkou na oči orámujte oko podél i za linií řas. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

FATIMA: Malým vějířovým štětcem naneste na hrany lícních kostí kompaktní bronzer v odstínu Montego Bay. Minerální tvářenkou v odstínu Flushed osvěžte jablíčka lícních kostí pro zdravý rozzářený vzhled.

DANI: Pomocí konturovacího štětce a kompaktního bronzeru Honolulu vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Jablíčka lícních kostí zvýrazněte kompaktní tvářenkou v odstínu Tawnylicious. Malým vějířovým štětcem poprašte rozjasňujícím pudrem Sunbeam hrany lícních kostí, špičku nosu a oblast pod obočím.

Rty

FATIMA: Plochu rtů pečlivě vyplňte pomocí štětce na rty vegan rtěnkou v odstínu Stripped. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky obtiskněte přebytečnou barvu ubrouskem a poté naneste druhou vrstvu rtěnky.

DANI: Toto líčení dokonale doplní dvě vrstvy vegan rtěnky v odstínu Birthday Suit. Před nanesením druhé vrstvy nezapomeňte obtisknout přebytečnou barvu rtěnky do ubrousku.

Letní festival

Letni_festival_B

Oči

Na festivalu chcete svým vzhledem udělat dojem a přesně o tom tato kampaň je. Na vnitřní třetinu horního víčka naneste štětcem na oční stíny minerální stíny Green Opal. Na střední třetinu víčka naneste stíny Pixie Sparkle a na vnější třetinu víčka stíny Deep Purple. Okraje barvy jemně rozetřete štětcem na spojování očních stínů. Smíchejte stíny Deep Purple s malým množstvím mlhy Makeup Mist a pomocí štětce na oční linky jimi orámujte oko.

Řasy pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro jejich maximální objem. Obočí upravte a doplňte pomocí Duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce naneste do prohlubní pod lícními kostmi a na čelo bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow, který pleti dodá jemně opálený vzhled. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí, dále oblast pod obočím a špičku nosu rozjasňujícím pudrem z téže paletky. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Ooh La La.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu True Pink vyplňte celé rty. Poté rty přeleštěte leskem na rty v odstínu Scandalips, který jim dodá šťavnatou růžovou barvu. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, na závěr vyplňte vnitřek rtů.

Francouzský šarm

Francouzsky_sarm_B

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko rozetřete minerální tvářenku v odstínu Beach Babe, ve vnějším koutku oka barvu rozetřete do strany a nahoru. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Řasy od kořínků po konečky pročešte černou řasenkou Big Lash.

Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Obočí upravte a doplňte pomocí Duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce zvýrazněte bronzujícím pudrem z Duo paletky na konturování lícní kosti. Pro svěží zářivý vzhled poprašte rozjasňujícím pudrem z paletky hrany lícních kostí a hranu nosu pomocí malého vějířového štětce. Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Ruby Red obkreslete kontury rtů. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky naneste konturovací tužku i na celou plochu rtů. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v odstínu Desire, přebytečnou barvu obtiskněte ubrouskem a naneste druhou vrstvu.

Přírodní péče

Prirodni_pece_B

Oči

FATIMA: Na celé horní pohyblivé víčko až do vnitřního koutku oka rozetřete minerální stíny Bronze Sparkle. Štětcem na spojování očních stínů naneste podél vnější strany záhybu horního víčka stíny Moonlight, okraje barvy rozetřete do ztracena. Stíny naneste a rozetřete také podél linie dolních řas. Pro výraznou barvu a nepřehlédnutelný metalický efekt smíchejte malé množství minerální tvářenky Rosebud s fixační mlhou Makeup Mist a směs naneste na horní víčko.

LOLA: Pro toto svěží jarní líčení rozetřete na celé horní pohyblivé víčko minerální tvářenku v odstínu Candy Girl, ve vnějším koutku oka barvu protáhněte do strany a nahoru. Oblast pod obočím a vnitřní koutky očí rozjasněte minerálními stíny Vanilla Shimmer. Linii dolních řas jemně zvýrazněte hnědou tužkou na oči.

Tváře

FATIMA: Štětcem na konturování naneste na lícní kosti a na čelo podél linie vlasů kompaktní bronzer Montego Bay a tvář vymodelujte. Malým vějířovým štětcem naneste rozjasňovač v odstínu Bronzed na hranu lícních kostí, pod obočí, na hranu nosu, do středu brady a nad srdíčko rtů. Přes bronzer ještě jemně naneste minerální stíny Bronze Sparkle pro skutečně zářivý vzhled. Líčení zafixujte pudrem Translucent Silk a na závěr přestříkejte pleťovou fixační mlhou Makeup Mist.

LOLA: Jablíčka lícních kostí osvěžte matnou tvářenkou z Duo paletky Coralista, která tvářím dodá přirozenou barvu. Rozjasňujícím pudrem z paletky zvýrazněte hrany lícních kostí a hranu nosu. Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

FATIMA: Toto líčení je celé postaveno na zářivém vzhledu, takže rty zvýrazněte dvěma vrstvami lesku na rty v odstínu Cocktail. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, poté vyplňte vnitřek rtů.

LOLA: Toto něžné rozjasňující líčení ideálně doplní lesk na rty v odstínu English Rose. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, poté vyplňte vnitřek rtů.

Únor 2019

rebruary 2019_B

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko a podél dolních řas naneste stíny Shy Away z paletky očních stínů Laid Bare. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Následně orámujte oko za linií řas hnědou přírodní tužkou na oči.

Horní řasy pročešte jednou vrstvou řasenky Big Las Mascara pro jejich větší objem. Obočí upravte a doplňte pomocí Oboustranné tužky na obočí.

Tváře

Štětcem na tvářenku naneste broskvový odstín z Duo paletky na tvář Coralista na jablíčka lícních kostí. Vějířovým štětcem poprašte hranu lícních kostí, hranu nosu a střed brady kompaktním bronzerem v odstínu Bronzed, který pokožce dodá svěží rozjasněný vzhled.

Rty

Toto líčení, které se skvěle hodí např. do práce, dokonale doplní přírodní rtěnka v odstínu Romantic Rose, která rtům propůjčí šťavnatou barvu a přirozený lesk.

Šedé kouřové líčení

sede_kourove_liceni_B

Oči

Pro toto jemné kouřové líčení rozetřete na celé pohyblivé víčko sypké minerální stíny Golden Lilac a na vnější stranu záhybu víčka naneste stíny Sidewalk. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Přírodní černou tužkou na oči nakreslete linku podél horních i dolních řas a zjemněte ji gumovým aplikátorem oboustranného štětce na oči.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky. Obočí upravte a doplňte pomocí Oboustranné tužky na oči.

Tváře

Pomocí šikmého štětce na tvářenku naneste na jablíčka lícních kostí minerální tvářenku v odstínu Ooh La La, která tvářím dodá přirozenou zdravou barvu. Hrany lícních kostí rozjasněte růžovou, jemně třpytivou tvářenkou Candy Girl.

Rty

Toto líčení ideálně doplní rtěnka v přirozeném tělovém odstínu Love Affair. Na závěr rty přetřete leskem na rty v odstínu Peachy Keen, který jim dodá jemný lesk.

Summer grunge

summer_grunge_B

Oči

Na celé horní a dolní víčko rozetřete minerální tvářenku v odstínu Sunset, ve vnějším koutku oka barvu protáhněte do strany a nahoru. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Oblast pod obočím rozjasněte minerálním stínem Vanilla Shimmer. Celé oko orámujte hnědou tužkou na oči, pro výraznější pohled veďte linku i za linií řas.

Řasy od kořínků po konečky pročešte řasenkou Big Lash Mascara. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout.

Tváře

Další líčení ponechejte přirozené, jablíčka líček jen lehce poprašte rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

Do středu rtů naneste přírodní rtěnku v odstínu French Flirt a prstem nebo štětcem ji rozmažte k okrajům rtů. Přebytečnou barvu obtiskněte ubrouskem, aby rty vypadaly jako nenalíčené.

Zelené líčení

Zelene_liceni_B

Oči

Na celé pohyblivé víčko rozetřete sypké minerální oční stíny Green Opal a okraje barvy rozetřete do ztracena. Na dolní víčko naneste minerální stíny Khaki Sparkle a jemně je rozetřete pro vytvoření kouřového efektu.

Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Obočí upravte a doplňte pomocí Oboustranné tužky na oči.

Tváře

Zbytek líčení již ponechejte nenápadné. Tváře osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Cherry Blossom a pomocí šikmého štětce na tvářenku ji rozetřete směrem ke spánkům.

Rty

Kontury rtů zlehka obkreslete konturovací tužkou v odstínu Soft Nude, linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v přirozeném tělovém odstínu Rose Gold.

Líčení v barvě mědi

Copper Look

Oči

Pro vytvoření tohoto jednoduchého ale nádherného letního líčení rozetřete minerální tvářenku v odstínu Rosy Apple na celé horní pohyblivé víčko a okraje barvy rozetřete do ztracena. Na dolní víčko naneste minerální stíny Bronze Sparkle, u vnějšího koutku oka zvýrazněte linii dolních řas stínem Mudpie.

Dolní i horní řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Lily Lolo. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout.

Tváře

Konturovacím štětcem zvýrazněte jablíčka lícních kostí minerální tvářenkou Rosy Apple. Poté naneste jemnou vrstvu kompaktního bronzeru v odstínu Miami Beach do prohlubní pod lícními kostmi, který vám pomůže tvář opticky vymodelovat.

Rty

Tělovou konturovací tužkou v odstínu Soft Nude nakreslete do srdíčka rtů linku ve tvaru ‚x‘ a poté obkreslete kontury zbytku rtů. Ostrou linku zjemněte štětcem na rty. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v odstínu Romantic Rose, jejíž růžový odstín opticky zvýrazní barvu líčení očí. Voila!

Romantické líčení

romanticke_liceni_1

Oči

Na celé horní víčko rozetřete sypké minerální stíny Moonlight. Do vnějšího koutku oka a podél linie dolních řas naneste stíny Black Sand. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Do středu horního víčka vklepejte stíny Bronze Sparkle, které oko zvýrazní a opticky otevřou. Pro ještě větší drama orámujte oko hnědou tužkou na oči, linku veďte za linií řas.

Řasy pročešte dvěma vrstvami přírodní černé řasenky Lily Lolo, druhou vrstvu řasenky naneste ještě před zaschnutím první vrstvy. Obočí upravte a doplňte pomocí Oboustranné tužky na oči.

Tváře

Zbytek líčení už ponechejte v minimalistickém duchu. Duo paletkou na konturování Sculpt & Glow jemně zvýrazněte tváře. Na hrany lícních kostí naneste rozjasňovač v odstínu Sunbeam.

Rty

Výrazné líčení očí doplňte přirozenou tělovou rtěnkou s jemným zlatavým třpytem v odstínu Rose Gold.

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné