Přirozený makeup

Prirodni_makeup_Lily_LoloPrirodni_makeup_Lily_Lolo

Oči

FATIMA: Na celé horní pohyblivé víčko až do vnitřního koutku oka rozetřete minerální oční stíny Bronze Sparkle. Štětcem na spojování očních stínů naneste podél vnější strany záhybu horního víčka stíny Moonlight, okraje barvy rozetřete do ztracena. Stíny naneste a rozetřete také podél linie dolních řas. Pro výraznou barvu a nepřehlédnutelný metalický efekt smíchejte malé množství minerální tvářenky Rosebud s fixační mlhou Makeup Mist a směs naneste na horní víčko.

LOLA: Pro toto svěží jarní líčení rozetřete na celé horní pohyblivé víčko minerální tvářenku v odstínu Candy Girl, ve vnějším koutku oka barvu protáhněte do strany a nahoru. Oblast pod obočím a vnitřní koutky očí rozjasněte minerálními očními stíny Vanilla Shimmer. Linii dolních řas jemně zvýrazněte hnědou tužkou na oči.

Tváře

FATIMA: Štětcem na konturování naneste na lícní kosti a na čelo podél linie vlasů kompaktní bronzer Montego Bay a tvář vymodelujte. Malým vějířovým štětcem naneste rozjasňovač v odstínu Bronzed na hranu lícních kostí, pod obočí, na hranu nosu, do středu brady a nad srdíčko rtů. Přes bronzer ještě jemně naneste minerální oční stíny Bronze Sparkle pro skutečně zářivý vzhled. Líčení zafixujte pudrem Translucent Silk a na závěr přestříkejte pleťovou fixační mlhou Makeup Mist.

LOLA: Jablíčka lícních kostí osvěžte matnou broskvovou tvářenkou z Duo paletky na tvář Coralista, která tvářím dodá přirozenou barvu. Rozjasňujícím pudrem z paletky zvýrazněte hrany lícních kostí a hranu nosu. Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

FATIMA: Toto líčení je celé postaveno na zářivém vzhledu, takže rty zvýrazněte dvěma vrstvami lesku na rty v odstínu Cocktail. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, poté vyplňte vnitřek rtů.

LOLA: Toto něžné rozjasňující líčení ideálně doplní lesk na rty v odstínu English Rose. Nejdříve špičkou aplikátoru obkreslete kontury rtů, poté vyplňte vnitřek rtů.