Paletka stínů Enchanted

Paletka_Enchanted_Lily_LoloPaletka_Enchanted_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko včetně vnitřního koutku oka rozetřete stíny Voodoo z paletky očních stínů Enchanted. Podél záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka naneste stíny Thunderstorm a rozetřete je do ztracena směrem do strany a nahoru. Tyto stíny naneste také podél dolních řas a rozmažte je pro jemný kouřový vzhled. Přírodní černou tužkou na oči orámujte oko. Na dolním víčku linku veďte za linií řas, na horním víčku linku nakreslete podél linie řas. Ve vnějším koutku oka linku protáhněte směrem nahoru a ven. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Podél lícních kostí naneste matný bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňujícím pudrem z paletky pro jemně zářivý vzhled. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude pečlivě obkreslete kontury rtů. Rty vyplňte vegan rtěnkou v odstínu Au Naturel, jejíž přirozený tělový odstín dokonale doplní výrazné líčení očí.