Bronzový pudr

Bronzovy_pudr_Lily_LoloBronzovy_pudr_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní víčko až do záhybu oka naneste navlhčeným štětcem na oční stíny minerální oční stíny Moonlight a rozetřete je do ztracena. Do záhybu víčka naneste stíny Bronze Sparkle a obě barvy spojte. Pro rozzářený pohled smíchejte stíny Sticky Toffee s trochou vody, naneste je do vnitřního koutku oka a rozetřete směrem ke středu víčka. Štětcem do záhybu oka naneste stíny Moonlight podél dolních řas a barvu jemně rozetřete. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami černé přírodní řasenky.

Tváře

Pomocí štětce na bronzer naneste kompaktní bronzer v odstínu Montego Bay na celou tvář, zaměřte se především na oblasti, která se na sluníčku opálí nejdříve. Nezapomeňte bronzer důkladně rozetřít směrem ke krku. Pro modelování obličeje naneste bronzer v odstínu Honolulu šikmým štětcem na tvářenku do jamek pod lícními kostmi, podél čelistí, po stranách nosu a kolem linie vlasů.

Rty

Toto líčení si žádá pouze nahé rty, zvýrazněte je proto tělovou rtěnkou s jemným zlatavým třpytem v odstínu Rose Gold. Rtěnku naneste přímo z tyčinky, pro delší trvanlivost barvy naneste dvě vrstvy. Na závěr rty naleštěte bezbarvým leskem na rty v odstínu Clear.