Klasická krása

Klasicka_Krasa_15Klasicka_Krasa_15

Oči

Na celé horní víčko rozetřete kompaktní oční stíny v odstínu Ivory Tower. Do záhybu pohyblivého víčka naneste kompaktní oční stíny I Should Cocoa a rozetřete je do ztracena. Podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči silnější linku a jemně ji rozetřete. Řasy zvýrazněte přírodní řasenkou.

Kartáčkem na obočí, který naleznete na oboustranném štětci na obočí, pročešte a upravte obočí do požadovaného tvaru. Poté krátkými tahy šikmého štětce na obočí zvýrazněte barvu obočí pudrem z Duo paletky na obočí v odstínu Dark. Na závěr barvu i tvar obočí zafixujte voskem.

Tváře

Pro zdravý zářivý vzhled osvěžte tváře minerální tvářenkou Juice Peach. Tvářenku naberte šikmým štětcem na tvářenku, přebytečný pudr odklepněte. Tvářenku naneste na jablíčka líček a poté ji rozetřete ve tvaru kapky do stran směrem k uchu.

Rty

Na závěr rty zvýrazněte rtěnkou ve výrazném fuchsiovém odstínu Passion Pink (čím světlejší pleť, tím je barva výraznější). Pomocí štětce na rty nejdříve obkreslete tvar rtů, poté rtěnkou vyplňte zbytek rtů.