Žena vamp

zena_vamp_Lily_Lolozena_vamp_Lily_Lolo

Oči

Ideálním základem pro toto nahé líčení jsou kompaktní stíny Peekaboo. Naneste je na celé horní víčko. Štětcem na spojování očních stínů naneste do vnějšího koutku oka minerální oční stíny Mudpie a jemně je rozetřete až po vnější třetinu víčka. Štětcem do záhybu oka je naneste také podél linie dolních řas. Hnědou tužkou na oči jemně zvýrazněte linii horních řas, linku lehce protáhněte ven a nahoru. Takto přirozeně nalíčené oči zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce naneste do prohlubní pod lícními kostmi matný bronzový pudr z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow. Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Beach Babe, která tvářím dodá jemný ruměnec. Malým vějířovým štětcem poprašte rozjasňujícím pudrem Sunbeam hrany lícních kostí a hranu nosu. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Ruby Red obkreslete kontury rtů a pro delší trvanlivost rtěnky jí naneste i na celou plochu rtů. Dramatickou tečku tomuto líčení dodá několik vrstev vegan rtěnky ve hnědočerveném odstínu Stripped. Mezi jednotlivými vrstvami nezapomeňte přebytečnou barvu obtiskovat ubrouskem.