Svěží vítr

svezi_vitr_Bsvezi_vitr_B

Oči

LOTTIE: Na celé horní a dolní víčko a podél záhybu horního víčka rozetřete minerální oční stíny Vanilla Shimmer. Do vnějšího koutku oka naneste stíny Mudpie a okraje barvy rozetřete do ztracena. Vnitřní koutek oka rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Řasy pročešte dvěma vrstvami přírodní řasenky.

MICHAILA: Na celé horní víčko a do vnitřního koutku oka naneste stíny Timeless z limitované paletky očních stínů Opulence a rozetřete je až nad záhyb víčka. Hnědou tužkou na oči nakreslete těsně podél horních řas linku. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro efekt mrkací panny.

Tváře

LOTTIE: Štětcem na tvářenku naneste matnou broskvovovou tvářenku z Duo paletky na tvář Coralista na jablíčka lícních kostí a pod lícní kosti. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňovačem z této paletky. Líčení přestříkejte mlhou Makeup Mist, která mu zajistí dlouhotrvající svěží vzhled.

MICHAILA: Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple. Malým vějířovým štětcem zvýrazněte hrany lícních kostí rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

LOTTIE: Tento look je celý o svěžím, přirozeném líčení. Takže vše, co potřebujete, abyste ho dotáhla k naprosté dokonalosti, je jen jedna vrstva vegan rtěnky v odstínu Au Naturel.

MICHAILA: Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů a poté vyplňte i celou plochu rtů. Do středu rtů naneste přírodní rtěnku v odstínu Rose Gold, která jim dodá jemný lesk.