DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVKÁM NAD 1 300 KČ.

Svěží vítr

svezi_vitr_Bsvezi_vitr_B

Oči

LOTTIE: Na celé horní a dolní víčko a podél záhybu horního víčka rozetřete minerální oční stíny Vanilla Shimmer. Do vnějšího koutku oka naneste stíny Mudpie a okraje barvy rozetřete do ztracena. Vnitřní koutek oka rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Řasy pročešte dvěma vrstvami přírodní řasenky.

MICHAILA: Na celé horní víčko a do vnitřního koutku oka naneste stíny Timeless z limitované paletky očních stínů Opulence a rozetřete je až nad záhyb víčka. Hnědou tužkou na oči nakreslete těsně podél horních řas linku. Řasy zvýrazněte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro efekt mrkací panny.

Tváře

LOTTIE: Štětcem na tvářenku naneste matnou broskvovovou tvářenku z Duo paletky na tvář Coralista na jablíčka lícních kostí a pod lícní kosti. Malým vějířovým štětcem poprašte hrany lícních kostí rozjasňovačem z této paletky. Líčení přestříkejte mlhou Makeup Mist, která mu zajistí dlouhotrvající svěží vzhled.

MICHAILA: Jablíčka lícních kostí osvěžte minerální tvářenkou v odstínu Rosy Apple. Malým vějířovým štětcem zvýrazněte hrany lícních kostí rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

LOTTIE: Tento look je celý o svěžím, přirozeném líčení. Takže vše, co potřebujete, abyste ho dotáhla k naprosté dokonalosti, je jen jedna vrstva vegan rtěnky v odstínu Au Naturel.

MICHAILA: Konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů a poté vyplňte i celou plochu rtů. Do středu rtů naneste přírodní rtěnku v odstínu Rose Gold, která jim dodá jemný lesk.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení