Pestré barvy

vyrazny_makeup_Lily_Lolovyrazny_makeup_Lily_Lolo

Oči

Pro tento pestrý, kreativní look nejprve rozetřete na celé horní víčko minerální oční stíny Sand Dune. Štětcem na spojování očních stínů naneste do záhybu pohyblivého víčka a do vnějšího koutku oka minerální oční stíny Soft Brown, které prohloubí pohled. Pro trojbarevnou oční linku jako na obrázku smíchejte následující jednotlivé oční stíny s pleťovou mlhou Makeup Mist: do první třetiny víčka naneste zelenohnědý odstín Khaki Sparkle a do druhé třetiny tyrkysový odstín Pixie Sparkle. Na poslední část víčka naneste tmavě fialový odstín Deep Purple a linku protáhněte směrem ven a nahoru. Líčení zakončete dvěma vrstvami černé přírodní řasenky Lily Lolo.

Tváře

Pomocí konturovacího štetce a kompaktního bronzeru v odstínu Montego Bay vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Jablíčka líček osvěžte minerální tvářenkou v teplém broskvovém odstínu Clementine. Pro jemné lehké rozjasnění pleti popraště hrany lícních kostí minerálním bronzujícím pudrem Waikiki pomocí malého vějířového štětce.

Rty

Toto malé umlecké dílo si žádá už jen "nahého" líčení rtů. Jako základ vyplňte celou plochu rtů konturovací tužkou na rty v odstínu Soft Nude. Poté na rty naneste přírodní rtěnku v odstínu Nude Allure a na závěr je zvýrazněte jednou vrstvou lesku v odstínu Cocktail.