DOPRAVA ZDARMA K NÁKUPU NAD 1200 KČ

Francouzský šarm

Francouzsky_sarm_Lily_LoloFrancouzsky_sarm_Lily_Lolo

Oči

Na celé horní pohyblivé víčko rozetřete minerální tvářenku v odstínu Beach Babe, ve vnějším koutku oka barvu rozetřete do strany a nahoru. Oblast pod obočím rozjasněte kompaktními očními stíny Ivory Tower. Řasy od kořínků po konečky pročešte černou přírodní řasenkou Big Lash Mascara. Pro maximální objem naneste dvě vrstvy řasenky, nenechte první vrstvu řasenky před nanesením druhé uschnout. Obočí upravte a doplňte pomocí duo paletky na obočí.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce zvýrazněte bronzovým pudrem z duo paletky na konturování Sculpt & Glow lícní kosti. Pro svěží, zářivý vzhled poprašte rozjasňujícím pudrem z paletky hrany lícních kostí a hranu nosu pomocí malého vějířového štětce. Malé množství rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Konturovací tužkou v odstínu Ruby Red obkreslete kontury rtů. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky naneste konturovací tužku i na celou plochu rtů. Na závěr rty vyplňte rtěnkou v odstínu Desire, přebytečnou barvu obtiskněte ubrouskem a naneste druhou vrstvu.