Krémové multilíčidlo na rty a tváře
Související produkty
Detailní popis produktu
Co to je
Někdy stačí jediný produkt, aby celý look ožil. Krémové multilíčidlo 2 v 1 během chvilky rozzáří rty i tváře a dodá jim přirozený, svěží tón. Lehká textura s jojobovým a arganovým olejem splyne s pletí jako druhá kůže a zanechá ji hedvábně jemnou. Je 100% veganské, takže si ho můžete dopřát s čistým svědomím. Vyberte si z odstínů inspirovaných květinami ten svůj.
Co dělá
Krémové multilíčidlo Lily Lolo je vaše rtěnka a tvářenka 2 v 1. Krémovou texturu snadno zapracujete do pleti. Díky směsi pečujících olejů – jojobového, hroznového, slunečnicového, světlicového a arganového – pleť vyživí a hydratuje. Barva je příjemná na nošení, drží dlouho a můžete ji vrstvit podle nálady: jemně pro romantické odpoledne, intenzivně pro večer, kdy chcete zazářit. Praktické balení se zrcátkem vás zachrání vás vždy, když potřebujete rychlou úpravu.
Proč si ho zamilujete
- Snadno s ním vykouzlíte svěží barvu se saténovým finišem na rtech i tvářích.
- Při použití jako rtěnka dodá rtům sytou, přirozenou barvu a vytváří dojem opticky plnějších rtů. Jako tvářenka se na tvářích lehce roztírá do ztracena a pleť vypadá přirozeně svěže.
- Hydratuje a je příjemný na nošení díky směsi pečujících olejů.
- Obsahuje jojobový, hroznový, slunečnicový a světlicový olej pro výživu a hebkost pleti.
- Má 100% veganské složení.
- Snadno jej navrstvíte – od jemného denního looku po syté večerní líčení.
- Perfektní kousek na dovolenou, ušetří vám místo v kosmetické taštičce.
- Součástí balení je zrcátko, se kterým máte svůj make-up kdykoli pod kontrolou.
- Hodí se pro všechny typy pleti.
- Hmotnost 4,5 g.
Složení
Ricinus Communis Seed Oil (ricínový olej), Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Euphorbia Cerifera Cera (kandelilský vosk), Boron Nitride, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej), Vitis Vinifera Seed Oil (grepfruitový olej), Carthamus Tinctorius Seed Oil (světlicový olej), Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej), Mica (slída), Copernicia Cerifera Cera (karnaubský vosk), Tocopherol, Aroma (přírodní aroma), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 15850 (Red 6).
Složení je vhodné pro vegany.
Návod k použití
Vyberte si odstín krémového multilíčidla co nejblíže vašemu přirozenému ruměnci. Stejná barva na tvářích i rtech působí elegantně a dokonale sladěně.
1. Vklepejte do tváří
Konečky prstů naneste malé množství multilíčidla na jablíčka lícních kostí a vklepejte je. Jemně roztírejte barvu směrem ke spánkům pro přirozený, svěží efekt.
2. Zafixujte pro delší výdrž
Lehce přepudrujte fixačním pudrem v odstínech Flawless Silk nebo Translucent Silk.
3. Slaďte rty
Naneste multilíčidlo i na rty. Pro „nahý“ efekt zkuste odstín Dahlia. Zamilujete si ho.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multilíčidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.