Napsat hodnocení

9 recenzí k produktu Přírodní řasenka

 1. Hodnocení:
  5
  Autor:

  Největší spokojenost, už nechci jinou. Mám několikátý kus a nepozorovala jsem problém s drolením. Řasy luxusně prodlouží.

 2. Hodnocení:
  1
  Autor:

  Řasenku jsem si objednala a velmi jsem se na ni těšila, bohužel je pro mě velkým zklamáním. Je možné, že jsem dostala špatný kus, ale řasenka se drolí, nenamaluje konečky řas a řasy pouze slepí a “zašpiní”. Když jsem se snažila slepené řasy alespoň rozčesat kartáčkem, řasenka se mi rozdrolila po tváři. Takže bohužel vyhozené peníze.

 3. Hodnocení:
  5
  Autor:

  Ač jsem už vyzkoušela více přírodních řasenek, tak u téhle už nejspíše zůstanu. Barva je krásně černá, se štětečkem se dobře pracuje a dělá krásné řasy. Jen se to nesmí přehnat, jinak pak začne trochu opadávat. V očích neštípe a za to jsem moc ráda

 4. Hodnocení:
  4
  Autor:

  S řasenkou jsem spokojená, zatím nejlepší přírodní řasenka, kterou jsem měla. Řasy pěkně nabarví. Jen pokud se to přežene s vrstvením, tak během dne opadává. Pokud se mi rozpustí, štípe v očích. Člověk musí vychytat správnou míru nánosu barvy. Spodní řasy nebarvím.

 5. Hodnocení:
  3
  Autor:

  Objednala jsem po dlouhém zvažování, zda mám investovat do další přírodní řasenky s obavou, že mi bude akorát doma ležet v šuplíku jako ty ostatní… A bohužel tomu tak opravdu je… Plus dávám za to, že řasy opravdu černočerně obarví a za příjemný klasický tvar kartáčku. Celkové zvýraznění je jemné, tak jak to u přírodních řasenek bývá na denní nošení by mi stačilo, co mi ale opravdu vadí je až moc suchá konzistence, kvůli které řasy nepokryje rovnoměrně, jsou viditelné malé „cucíčky“ které se v průběhu dne drolí, takže nalíčení spodních řas, natož pak vrstvení, vypadá fakt hrozně, stále si to musím pod očima hlídat a utírat. Takže jsem to po 14 dnech boje s touto řasenkou asi nadobro vzdala. Se všemi ostatními produkty od této značky jsem ale opravdu moc spokojená.

 6. Hodnocení:
  5
  Autor:

  Jsem z řasenky nadšená. Mám citlivé oči a z této řasenky mě oči nepálí. Krásně se nanáší, lze bez problému i vrstvit nebo v průběhu dne řasy opakovaně nalíčit. Lehce se odličuje, skutečně vhodná pro citlivky 🙂

 7. Hodnocení:
  5
  Autor:

  Ze zvědavosti jsem řasenku vyzkoušela a je vynikající!!!! Dělá husté vějíře, překvapivě moje krátké řasy i prodlouží, ale především mi na oku vydrží až do večera. Na přírodní řasenku je to více než úctyhodný výkon, a mohu ji proto jen doporučit

 8. Hodnocení:
  5
  Autor:

  Používám jen přírodní kosmetiku, vyzkoušela jsem několik přírodních řasenek od různých výrobců, zůstanu však u řasenky LILY LOLO – vydrží celý den, nedrolí se, dělá moc hezké řasy.
  Jsem s ní velmi spokojená, a proto ji doporučuji všem!!!

 9. Hodnocení:
  5
  Autor:

  Nedám na ni dopustit !! Vyzkoušela jsem z přírodních snad opravdu všechny a jednoznačně tato je bezkonkurenční!!!!
  Díky za skvělé složení a výsledný luxusní efekt!!!!

zavřít [x]

Napsat hodnocení

Přidat recenzi