Moderní retro

Moderni_retro_liceni_Lily_LoloModerni_retro_liceni_Lily_Lolo

Oči

Jako základ rozetřete na celé horní víčko kompaktní oční stíny v odstínu Stark Naked. Pro zvýraznění pohledu naneste štětcem do záhybu oka stíny I Should Cocoa podél záhybu horního víčka. Střed víčka rozjasněte minerální tvářenkou v odstínu Cherry Blossom, která oči rozzáří. Těsně podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči výraznou linku a protáhněte ji do stran a nahoru v retro stylu 60. let. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce a bronzového pudru z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Malým vějířovým štětcem zvýrazněte rozjasňujícím pudrem z paletky hrany lícních kostí a hranu nosu. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Tento klasický retro look si žádá už jen přirozeně nalíčené rty. Nejdříve konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů a pro delší trvanlivost rtěnky jí vyplňte i celé rty. Poté celou plochu rtů vyplňte přírodní rtěnkou v odstínu Nude Allure. Na závěr vťukejte do středu rtů pro jejich zvýraznění ještě přírodní rtěnku v odstínu Rose Gold.