DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVKÁM NAD 1 300 KČ.

Moderní retro

Moderni_retro_liceni_Lily_LoloModerni_retro_liceni_Lily_Lolo

Oči

Jako základ rozetřete na celé horní víčko kompaktní oční stíny v odstínu Stark Naked. Pro zvýraznění pohledu naneste štětcem do záhybu oka stíny I Should Cocoa podél záhybu horního víčka. Střed víčka rozjasněte minerální tvářenkou v odstínu Cherry Blossom, která oči rozzáří. Těsně podél horních řas nakreslete černou tužkou na oči výraznou linku a protáhněte ji do stran a nahoru v retro stylu 60. let. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Pomocí konturovacího štětce a bronzového pudru z Duo paletky na konturování Sculpt & Glow vymodelujte tvář pod lícními kostmi. Malým vějířovým štětcem zvýrazněte rozjasňujícím pudrem z paletky hrany lícních kostí a hranu nosu. Trochu rozjasňovače naneste také těsně nad srdíčko rtů.

Rty

Tento klasický retro look si žádá už jen přirozeně nalíčené rty. Nejdříve konturovací tužkou v odstínu Soft Nude obkreslete kontury rtů a pro delší trvanlivost rtěnky jí vyplňte i celé rty. Poté celou plochu rtů vyplňte přírodní rtěnkou v odstínu Nude Allure. Na závěr vťukejte do středu rtů pro jejich zvýraznění ještě přírodní rtěnku v odstínu Rose Gold.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení