Bright on time

Vegan_rtenka_Lily_LoloVegan_rtenka_Lily_Lolo

Oči

ELADRIANA (vlevo): Na celé horní víčko zlehka rozetřete minerální oční stíny v odstínu Soft Brown. Do vnějšího koutku oka naneste minerální stíny Mudpie a jemně je rozetřete do ztracena až po vnější třetinu víčka. Stínem zvýrazněte i dolní víčko. Těsně podél horních řas nakreslete linku hnědou tužkou na oči. Řasy pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro efekt mrkací panny.

SOPHIE (vpravo): Na celé horní víčko rozetřete kompaktní oční stíny v odstínu Take the Biscuit a je rozetřete do ztracena. Pro zvýraznění pohledu naneste malé množství barvy i podél dolních řas. Vnitřní koutek oka jemně rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Toto jemné líčení v neutrálních barvách ideálně doplní už jen dvě vrstvy černé přírodní řasenky.

Tváře

ELADRIANA: Tento look je celý o výrazných rtech, proto jsme tváře jen lehce zvýraznili světlým minerálním bronzujícím pudrem v odstínu Waikiki, který pleť krásně rozzáří.

SOPHIE: Sofie má tváře zvýrazněné minerální tvářenkou v odstínu Candy Girl, která má úžasnou schopnost dodat pokožce záři, která jako by vycházela zevnitř.

Rty

ELADRIANA: S vegan rtěnkou v odstínu Flirtation si můžete být jistá, že vás v davu nikdo nepřehlédne. Nejdříve rtěnkou pomocí štětce na rty pečlivě obtáhněte kontury rtů, poté rtěnkou vyplňte střed rtů.

SOPHIE: Rty zvýrazněte vegan rtěnkou ve šťavnatém růžovém odstínu Flushed Rose. V případě potřeby je můžete před tím zlehka orámovat konturovací tužkou v odstínu True Pink.