DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVKÁM NAD 1 300 KČ.

Bright on time

Vegan_rtenka_Lily_LoloVegan_rtenka_Lily_Lolo

Oči

ELADRIANA (vlevo): Na celé horní víčko zlehka rozetřete minerální oční stíny v odstínu Soft Brown. Do vnějšího koutku oka naneste minerální stíny Mudpie a jemně je rozetřete do ztracena až po vnější třetinu víčka. Stínem zvýrazněte i dolní víčko. Těsně podél horních řas nakreslete linku hnědou tužkou na oči. Řasy pročešte dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara pro efekt mrkací panny.

SOPHIE (vpravo): Na celé horní víčko rozetřete kompaktní oční stíny v odstínu Take the Biscuit a je rozetřete do ztracena. Pro zvýraznění pohledu naneste malé množství barvy i podél dolních řas. Vnitřní koutek oka jemně rozjasněte kompaktními stíny Ivory Tower. Toto jemné líčení v neutrálních barvách ideálně doplní už jen dvě vrstvy černé přírodní řasenky.

Tváře

ELADRIANA: Tento look je celý o výrazných rtech, proto jsme tváře jen lehce zvýraznili světlým minerálním bronzujícím pudrem v odstínu Waikiki, který pleť krásně rozzáří.

SOPHIE: Sofie má tváře zvýrazněné minerální tvářenkou v odstínu Candy Girl, která má úžasnou schopnost dodat pokožce záři, která jako by vycházela zevnitř.

Rty

ELADRIANA: S vegan rtěnkou v odstínu Flirtation si můžete být jistá, že vás v davu nikdo nepřehlédne. Nejdříve rtěnkou pomocí štětce na rty pečlivě obtáhněte kontury rtů, poté rtěnkou vyplňte střed rtů.

SOPHIE: Rty zvýrazněte vegan rtěnkou ve šťavnatém růžovém odstínu Flushed Rose. V případě potřeby je můžete před tím zlehka orámovat konturovací tužkou v odstínu True Pink.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení