Růžové poupě

Ruzove_liceni_Lily_LoloRuzove_liceni_Lily_Lolo

Oči

Na horní víčko rozetřete prstem tělovou bázi pod oční stíny Eye Primer pro zvýšení intenzity barvy očních stínů. Celou pleť včetně očního okolí sjednoťte minerálním make-upem. Místo očních stínů naneste štětcem na oční stíny na celé horní víčko minerální tvářenku v odstínu Surfer Girl. Pro zvýraznění pohledu vťukejte do středu víčka navíc ještě trochu tvářenky Rosy Apple.

Pomocí štětce na oční linky a černého minerálního očního stínu Witchypoo nakreslete linku podél linie horních řas. Černou tužkou na oči orámujte celé oko za linií řas. Líčení zakončete dvěma vrstvami řasenky Big Lash Mascara.

Tváře

Jablíčka lícních kostí zvýrazněte minerální tvářenkou v odstínu Flushed, která tvářím dodá svěží mladistvý ruměnec. Malým vějířovým štětcem poprašte lícní kosti rozjasňovačem v odstínu Rosé.

Rty

Konturovací tužkou True Pink pečlivě obkreslete kontury rtů. Pro přirozenější vzhled můžete linku lehce rozmazat prstem. Poté celou plochu rtů vyplňte vegan rtěnkou v odstínu Birthday Suit. Pro zvýšení trvanlivosti rtěnky obtiskněte přebytečnou barvu ubrouskem a poté naneste druhou vrstvu rtěnky.